Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nőket megbélyegzik, a férfiaknak ez egy "kitüntetés"?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi, lefekszik mondjuk 100 nővel, akkor az a férfi, egy isten király, f@sza csávó, de ha nő fekszik le 100 férfival, akkor egy büdös kurv@? Valaki mondja el nekem hogy a nők miért kurv@ emiatt, és a férfiak miért menők emiatt?


Rendes válaszokat kérek! Köszönöm!


2011. máj. 3. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

egy kamasz lány feltette ugyanezt a kérdést,egy tapasztalt idösebb férfi így válaszol:ha van egy lakatod amelyet szinte minden kulcs kinyit,az egy szar lakat,de ha van egy kulcsod ami szinte minden lakatot nyit,hát az egy nagyon jó kulcs :)

21f

2011. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha van egy zárat, amit minden kulcs kinyit, az egy rossz zár, viszont ha van egy kulcst, ami minden zárat kinyit, az egy marha jó kulcs...:D De amúgy nem, én ugyanúgy gondlkodok azokról a férfiakról, akik ezt csinálják, mint az ugyanolyan nőkről...
2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Sokat ismételt kérdés ez. Épp azaz oka, amiért a fácánkakasnak akár három tyúkja van, a tyúknak viszont 1 kakasa. Ez egy ösztönös dolog.

Egy nő mindössze1 férfitől lehet terhes egyszerre, ellenben egy férfi egy időben több nőt is teherbe tud ejteni. Lehet cicomázni, hogy így megítélés és egyebek, a gyökere akkor is ez.

2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó. Most azon problémázol, hogyha lefekszel a 100. férfifal is akkor k.rva vagy ?:D

Amúgy gondolkozz el azon, hogy jó-e neked, hogy szinte mindenki megfarkallt a környéken. Vagy inkább, hogy miért jó.

2011. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
ilyen az élet. operáltasd magad férfivá. akkor annyit dugsz amennyit akarsz.
2011. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a nőknek se igazából hátrány. a férfiak szeretik a ribiket.
2011. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a kulcsos-lakatos példa zseniálisan közli a lényeget. Ott van a kutya elásva, hogy a férfinak meg kell "hódítania" a nőt. A férfi, ha passzív, lenézik, a nőt meg akkor, ha rámenős.
2011. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lóf aszt lakat meh mittudomén. Ez az állspont az évezredes patriarchális berendezkedésből származik. Egy nő tudja csak bekapni a legyet, a pasi megússza, bizonyíték nincs... egy ilyen kulturális szabályozással viszont biztosítani lehetett a tiszta családi szálkat, utódlást, vagyon öröklését. Manapság ez jócskán idelyét múlta, mert megfelelő védekezéssel annyit szexelsz amennyit akarsz és akivel akarsz.


Ez az álláspont a 'megszerezhető nyeremény' státuszába helyezi a nőket, ami igencsak lealacsonytó lévén mégis felnőtt döntésképes emberekről van szó akik maguktól is el tudják dönteni mit akarnak.


Ha egy férfiank ilyen a hozzáállása ne is állj szóba vele, mert 15-20 év múlva már csak egy dugható mosogató-takarító gépnek fog tartani. Az ilyenek félenk attól ha egy nőnek van szexualitása, vágya... Egy tárgy felett kialakíthatsz kizárólagos használói igényt, de az emberek nem tárgyak. Döntéseik, érzéseik, vágyaik vannak.

Egy igazi férfi tiszteli a párja döntéseit és nem vár tőle olyasmit amit ő maga nem tart be. Azért hívják partnerkapcsolatnak mert egyenlő partnerként kezelik egymást a felek.

2011. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig ez egyáltalán nem így van.Akkor lehetne mondani hogy a pasik könnyűvérűek mert minden nőnek odaadják magukat és nem mondanak annak ellent ha egy nő pl azt mondaná hogy "menjünk szexelni". A pasik meg mennek egyből.Szóval akkor minden pasi himringyó.Ezt így is fel lehet fogni.

De viszont ha már a lakatról meg a kulcsról van szó.A lakatnak is meg kell keresni a beleillő kulcsot ;)

Most attól hogy a nőket Isten úgy teremtette hogy lyuk van a lábuk között.... a pasi adja oda magát a nőnek/NŐBE!!!!A nőknek is több kulcsot ki kell próbálni a zárba még megtalálják azt ami pont jó bele is kinyitja:))) erről ennyit

2011. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a lány, aki 10 sráccal lefekszik, és én is benne voltam, az egy belevaló nő. Az a lány, aki 10 sráccal lefekszik és engem elutasít, hát az bizony egy züllött alak.

A másik oldalról, az a srác, aki 10 lánnyal lefekszik, és most az én férjem, az egy tapasztalt bölcs férfi. Az a srác, aki 10 lánnyal lefekszik, de engem elutasít, az egy bunkó, impotens hülye.

A dolgok már csak ilyenek.

2011. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!