Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen belülről egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen belülről egy nő nemiszerve?

Figyelt kérdés

Elsőként leszögezem: a neten találtam a képet, csak akkor nézd meg, ha nem undorodsz...

Érdekelne a véleményetek, hogy tényleg ilyen belülről egy egészséges(!!!) nő nemiszerve (lebontva egy hónap napjaira)?

Mert nekem nem tűnik annak, noha a képhez fűzött kommentekben ez nincs megemlítve, hogy bármi baja lenne.

Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.


A kép:

[link]


2009. márc. 9. 09:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%
Nehezen :) Kitágul, de van akinek meg kell vágni, hogy kiférjen (vagy az más? o.O) Mindenesetre érdekes képsor, még sose láttam így :)
2009. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlenül fájdalmas a szülés, azt hitted hogy a nők csak hisztiznek?:)
2009. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
10:52-esnek: a gátat vágják ;)
2009. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ilyen egy egészséges méhszáj. Marha jó képek, még sosem láttam így felbontva! Lehet hogy egy fiatal fiúnak ez így gusztustalannak látszik de mindennek megvan a helye és ideje az eberi szervezetben. Ha a te nemiszerv-rendszereden

haladnánk végig egy kis kamerával az sem lenne szívderítő látvány hidd el.

2009. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, csak egyszerűen (mint ahogy olvastam sokan mások) meg voltam ijedve, hogy nekem is hasonló "látvány" tárult a szemem elé, és nem tudtam ez a normális-e.

A kép sajnos már nem tudom honnan van, csak lementettem magamnak, és feltettem egy képmegosztó portálra..:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!!!!! :)

2009. márc. 9. 11:46
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a gond, hogy ennyi a felvilágosítás.. az ember a saját nemi szervétől is megrémül. :P
2009. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem csak felvilágosítás kérdése. Az embernek más tudnia, hogy van méhszája, mensije vagy folyása, más a bugyijában látnia és eggésszen más ilyen realisztikus képeken. Ez inkább beállítottság kérdése, engem kifejezetten gyönyörködtetnek ezek a képek, tényleg el vagyok tőlük halva, mert érdekel az orvostudomány.
2009. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

10:54 köszi :) Most már ezt is tudom :P



10:52

2009. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ugyanolyan anyagból van, mint az ínyed vagy a szájad belső fele. el nem szarusodó laphámból. és azért kell, hogy mindkettő valamilyen nyálkával legyen ellátva (a kettő esetében mindkettő mással (odalent nem nyál van, és a szájadban sem az van, mint ami lent. :D)) hogy ne száradjon ki. :)
2009. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
EZ baromi érdekes,köszi,hogy felraktad.Le is mentetem..ledöbbentem kicsit én is,de én szeretem az emberi testet,nagyon tetszik ha valamit élethűen láthatok:-)
2009. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!