Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy átlagos csajnak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos csajnak jó kinézetű fiuja anélkül, hogy rettegnie kelljen hogy előbb-utóbb meg lesz csalva?

Figyelt kérdés
Hisz olyan sok jó csaj is van, és nem is mind "üres fejű libák meg plázacicák". Leginkább ezektől félek, az üresfejűektől nem annyira mert a fium az ilyeneket észre sem veszi. De félek azoktól, akik rendesek is, és egyben jól is néznek ki.. A fium egy nagyon rendes ember, sokat ad a belső tulajdonságokra, talán ezért is tetszettem meg neki, nem tudom.. kapok tőle dícséretet, de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy "félistennő", ő viszont eléggé jól néz ki, mások szerint is. Kicsit bánt, hogy nem tudok neki azzal is "szolgálni", hogy jól nézek ki, és hogy büszke lehet rám ha pl bemutat valakinek.. Néha félek, hogy talál magának mást, aki jól is néz ki, és rendes is.
2011. máj. 5. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Ki kell fognod a férfiak rendesnek nevezett rétegét,annak a kb. 20%-nak az egyikét.Továbbá,ha ez megvan,önbizalom,és bizalom a másik felé.

Ha ezek a feltételek nem teljesülnek,akkor szinte biztos,hogy a férfi azzal a bizonyos szervével fog gondolkodni.Ennyi.

2011. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont olyan volt az exem, mint te. Folyton mondogatta, hogy majd úgyis találok nála helyesebb pasit, mert nem tudja elhinni, hogy kötöttem ki egy olyan csúnya pasi mellet, amilyen ő..én sokkal jobban érdemelnék, mert így-úgy vagyok gyönyörű... folyamatos volt a féltékenykedés. Egy idő után erre rá is ment a kapcsolatunk. Én szerettem őt, de nem tudtam folyton ápolni a lelkét, hogy "de nem is", mert nem hitte el...nem akarta elhinni, hogy nekem ő volt akkor a legszebb. Persze objektíven is meg tudtam állapítani, hogy vannak nála sokkal jobb pasik, de azok a belső tulajdonságok, amiket mutatott nekem magából, a külsejét is széppé varázsolták.
2011. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a szép nőket is megcsalja az, aki akarja.
2011. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
már miért ne lehetne? ez pusztán felfogás kérdése. mindenkinél van szebb és jobb, de mindenkiből csak egy van! ha szeret és hűséges típus akkor biztosan nem fog lecserélni, még akkor sem ha épp találhatna egy szebb lányt.
2011. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Első szebb lányig van esélyed.
2011. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok 3asban
2011. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!