Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy 18 évesen nem volt még barátom és nem smároltam? :S de már mindenki erről kérdez, hogy miért nincs barátom, már azt hiszik hogy leszbi vagyok:S:S -. -"

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de engem nem zavar annyira... Mondjuk, amikor olyan sandán néznek rám, hogy miért nincs párom az már kicsit irritál. De megnyugtat az a gondolat, hogyha nagyon akarnék, akkor lenne. Csak hát körülöttem, csak nem normális pasik vannak. :(
2011. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Detto....

Nem értem, mert senki se gondolná rólam, nem nagyképűségből, de tényleg szépnek tartanak, sose jártam bulizni, nincs nagy társasásgom, és ha tetszett valaki ez 2 volt életemben, nekik nem kellettem, akkor akadt jelentkező, de én csak rájuk tudtam gondolni, pedig akkora elvárásaim nincsenek, legalábbis nagyobbak, mint az átlagos lányoknak, biztos nincs mégis olyan kis semmitmondó lányoknak olyan helyes normális pasijuk van, nem vagyok egy nagydumás cserfes csajszi és bizony tudom ez a legfőbb baj.

20/L

2011. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Chuck ***** válasza:

Azt nem értem másnak miért fáj az "én" problémám...engem se érdekel az övék...

Amúgy kb. mindenkinek lehetett/lehetne barátja/nője, csak valószínűleg nem jár heti 5 alkalommal bulikba, ahol padka részegre issza magát, esetleg drogozik erőteljesen...

Meg a baráti köre is másabb...

Már csak magamból indulok el, de aztán lehet hülyeség...

Én úgy vagyok vele, ha lesz, akkor örülök, ha nem lesz akkor nem lesz.... Nem értem mitől lenne gáz...haver kb. heti 3 alkalommal vív barátnőjével, meg 2 havonta szakítgatnak stb..meg még páran hasonlóan vannak...

2011. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Engem is ez taszít főként. Ha bele gondolok abba, hogy ha véletlen találnék is valakit és túlteszem magam azon, hogy valószínű a kiszemelt nő már "gyakorlott", valahogy számomra szörnyű, hogy x idő és ez elmúlik. Nem is az, hogy nem akarok fájdalmat érezni egy szakításnál vagy ilyesmi, de én nem akarok ilyen pár hetes/hónapos kapcsolatot...


19/F

2011. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

22 FFi vagyok, nekem sem volt barátnőm, még nemi kapcsolatom sem volt egy hölggyel sem.


De a mai lányok olyanok mint a nyomozók, mindenre gyanakodnak, ha már valaki ennyi idősen nem csinál hasonlókat...


Beképzeltek a mai leánykák...

2011. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nemethkaroly válasza:

Hát, ez nem ide tartozik, de azért kíváncsi vagyok hogy az ilyen lányok hol vannak néha :)

Egy halom lány irt ide akivel az ember szívesen járna, azért kíváncsi vagyok ilyeneket hol lehet találni?

...és szerintem tök jó :D ...és mért zavar ha leszbinek gondolnak? az sem szörnyű dolog és a véleményük se érdekel :D 18/f

2011. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!