Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig én írok rá. Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én írok rá. Hagyjam őt? 17/L

Figyelt kérdés
Ezt megjegyeztem neki és azt mondta, hogy soha nem ír rá lányra, mert akit érdekel az úgyis ráír. xD De így úgy érzem, hogy futok utána amit nem akarok.. :/ ha tényleg érdekelném akkor rám írna nem? az elején egyébként mindig rám írt.
2011. máj. 6. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Jah...sokan csinálják ezt :S

Akkor szerintem ha nagyon szeretne úgyis rád fog írni...ha az elején mindig rádírt :D

2011. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb várd meg míg ír! Ha érdekled írni fog, ha nem akkor meg úgyis fölösleges!
2011. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 habibi ***** válasza:
az elején mi is így voltunk a párommal,nem írt rám és én sem Őrá. Aztán megbeszéltük és kiderült mi az ok mindkettőnknél: izgultunk, még most is ( több mint egy éve ismerem és beszélgetünk így). De most már úgy van, hogy amint feljön pl. msn-re, és én már fenn vagyok, akkor azonnal már ír is nekem. vagy néha Ő szokott hamarább fenn lenni, akkor én írok rá, de picit megvárakoztatom, mert remegő ujjakkal azért nem tudok írni. lehet , hogy a barátodnál is ez a probléma,de beszélj a lelkére, és ne írj rá, várd meg míg ő lép elsőnek, ha nem ír rád kb. félóra után sem, akkor írj rá és egy picit told le őt.
2011. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hmm
2011. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hümi ***** válasza:

általába én is így vagyok vele ha vki akar vmit akkor majd ír, de kivételes emberekre rászoktam írni és ők is rám : )

Szerintem most hagyjad egy ideig, ne írj rá, ha akar valamit hidd el rád fog írni, meg fog keresni..lehet nehéz lesz kibírni,de ha ír akkor nagyon nagy öröm lesz :DD

2011. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rám mindig rámír a srác. mégsem tudom, h mi van.
2011. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!