Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 23 elmúlt, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 23 elmúlt, és még nem csókolózott, arról mi az általános vélemény?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom (lány) 23 éves elmúlt, de még nem csókolózott senkivel, és ez nagyon zavarja őt. Attól fél, hogy ha esetleg eljut idáig egy férfival, és bevallja neki, akkor másképpen fog ránézni.

Azt tanácsoltam neki, hogy egyrészt nem feltétlenül kell ezt elmondani egy férfinak sem. De ha mégis, akkor az a férfi talán még örülni is fog neki, hogy ő lesz az első, ilyen értelemben is.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az emberek hogyan vélekednek erről, főleg a férfiak. Mit szólnátok, ha egy olyan lány mellé sodorna az élet, aki 23 évesen még semmi ilyesmit nem tapasztalt meg?

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 8. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az ilyen lányokat a mai világban meg kell becsülni.
2011. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Általános vélemény: nagyon ronda lehet szegény.
2011. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondja el a férfinak utólag... :)

Csak jussom el odáig!! :D

2011. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nincs mit becsülni ezen,de nem is lenézendő vagy megvetendő.

Egyszerüen nem jött neki össze. Inkább azt kéne kideriteni miért nem tud párkapcsolatot kialakitani

2011. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2: szerintem úgy értette a kérdező, ha életben, valamelyik ismerősödről, vagy a kiszemeltedről derülne ki - szóval látnád hogy nem ronda (vagy ronda, de akkor meg nem csodálkozna rajta senki).


Én amúgy (lányként) azt gondolom róla, hogy -magamból kiindulva- hogy nem találkozott még olyan személlyel, akivel úgy gondolta volna ahogy érdemes kapcsolatot kialakítani, és van benne annyi tartás, hogy megfelelő személy híján ne jöjjön össze minden jöttmenttel.


(Vagy ronda. :D)


20N

2011. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne ez.
2011. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
a szerelem nagy tanítómester..majd szépen megtanulja, nem késett le semmiről, nem kell beszélni róla. Nagyon boldog lesz az a férfi, aki benne látja meg jövőbeli gyermekei tiszta édesanyját
2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

biztosan van valami lelki problémája. az, hogy valaki mondjuk ennyi idősen még nem találta meg azt a férfit, akinek szívesen odaadja a szüzességét, az még úgy okés, de hogy ne lett volna egyetlen férfi sem, akivel szívesen csókolózik...?

vagy tényleg ennyire előnytelenül néz ki? ezek szerint ismerkedni, bulizni sem nagyon jár, hiszen a szórakozóhelyeken előfordul, hogy két ember annyira szimpatikus egymásnak, hogy az este végén csókkal válnak el.

anno én sem estem minden hapsi ágyába ész nélkül, de nem csináltam belőle ügyet, ha megcsókolt az akinek tetszettem, és ő is tetszett nekem.

2011. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Én 20 vagyok, még nem csókolóztam, de mire odáig eljutok, már rég tudni fogja a fiú rólam, hogy még ilyet nem csináltam. Nem csókolóznék olyannal, akivel nem ISMERjük egymást! Szerintem tiszta lapokkal kell játszani. Aki meg furcsállja, hogy valaki ennyi idősen még nem csókolózott, azzal biztos, hogy nem nagyon lennénk egy hullámhosszon, ha meg még problémázik is rajta, akkor mehet a sunyiba.
2011. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kérdésre válaszolva: nem, nem csúnya, sőt szerintem kifejezettem dekoratív, jó alakú lány. Ezek mellett pedig nagyon kedves, jó természetű.
2011. máj. 8. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!