Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 23 elmúlt, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 23 elmúlt, és még nem csókolózott, arról mi az általános vélemény?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom (lány) 23 éves elmúlt, de még nem csókolózott senkivel, és ez nagyon zavarja őt. Attól fél, hogy ha esetleg eljut idáig egy férfival, és bevallja neki, akkor másképpen fog ránézni.

Azt tanácsoltam neki, hogy egyrészt nem feltétlenül kell ezt elmondani egy férfinak sem. De ha mégis, akkor az a férfi talán még örülni is fog neki, hogy ő lesz az első, ilyen értelemben is.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az emberek hogyan vélekednek erről, főleg a férfiak. Mit szólnátok, ha egy olyan lány mellé sodorna az élet, aki 23 évesen még semmi ilyesmit nem tapasztalt meg?

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 8. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Az általános vélemény (tehát a legtöbb ember véleménye) az hogy biztos valami nagy gáz van a lánnyal hogy eddig senki se akart csókolózni vele. Egyébként meg nem kötelező adni mások véleményére.
2011. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"hogy eddig senki se akart csókolózni vele."


Ezt te honnan tudod??? És ha ő nem akart?

2011. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

én 26 éves vagyok, férjnél


és 21 éves voltam, mikor először csókolóztam, és majdnem 22 mikor elvesztettem a szüzességem.


Nekem volt pár barátom előtte, eljártunk erre-arra, filmnézés, de kézen fogva való sétálásnál nem jutottunk tovább. Nem vágytam rá, nem éreztem igazi vonzalmat. Volt egy srác aki nagyon tetszett, de egyszerűen nem tudtam volna elviselni, hogy megcsókoljon.


Akivel először csókolóztam, rögtön rájött, h nekem ez volt az első, és szemtől-szembe kinevetett. Rettenetes volt. Azt a délután vele töltöttem, gyakoroltam, és soha többé nem voltam hajlandó találkozni vele. Engem na alázzon meg így senki.


Ma már nincs ilyen problémám. :-)

2011. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem kifejezettem dekoratív, jó alakú lány"


Na, így kezdődnek a nőknél a ferdítések :D


A véleményem pedig az, hogy ha nem is megvetendő, de eléggé gáz dolog. Ennyi idősen már illene, hogy legyen tapasztalata párkapcsoaltok terén. Aki azt mondja, hogy nem késett le semmiről, az szerintem téved, nincs semmilyen rutinja a párkapcsolatok kezeléséről. Emiatt szinte biztosan fogják csalódások érni, amik lelkilegm ajd kiborítják. Ha mindezeket fiatalon élte volna meg, akkor sokkal könnyebben átvészelhetné ezeket, illetve tapasztalatából adódóan el is kerülhetné őket.

Ha pedig ismerkednék vele, és az elején megtudnám ezt, tuti elkezdene járni az agyam azon, hogy nem 100-as a csaj. Lehet ez nem így van, de egy rossz alaphangot ad az ismerkedés elején, sokan már abba is hagynák itt, mielőtt még megismernék jobban, és kiderülne, hogy lehet semmi baj nincs vele. Ezt nem kifejezetten a csókra értem, hanem arra, hogy nem volt még kapcsolata sem.

2011. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban azért jó ha az ember tapasztalt..
2011. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok, 23L. Nemhogy nem csókolóztam, de még csak a kezemet sem fogta meg még egy fiú sem.

Az én ismerőseim is úgy gondolják, hogy ez nem normális, bár így nem mondják ki. A barátaim néha próbálnak vidítgatni, meg bátorítani, de szerintem ők is csak sajnálatból.

Mondjuk nálam megvan az oka, nagyfokú önbizalomhiány, szorongás és egyebek. Talán a kérdésben szereplő lánynál is van valami lelki probléma a háttérben. De remélem, hogy nem, és nemsokára rátalál a szerelem. :)

2011. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak, hiszen hasonló helyzeten vagyok. Mint előttem többen leírták, sajnos huszonévesen is tapasztalatlan lehet az ember ha félénk és nincs túl sok önbizalma. Bár ha a lány kedves és jó alakú ahogy a kérdező írta, akkor az már fél siker szerintem :)

Én sajnos hátrányosabb helyzetű vagyok mert zárkózott és még mackós is... 26/f

2011. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!