Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hermafroditának mind a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hermafroditának mind a két nemiszerve kifejlődött és élvez akkor mi jön ki a péniszéből? Mert zacsija ugye nincs?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 16:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
jah am a kérdésedre válaszolva igen ő egy tünemény mondom nem veszed rajta észre h mi a szitu...szép hosszú vörösesbarna inkább sötétszőke haja van világító kék szemei...külsőre nagyon irigylem őt..de ami a lába között van azért nem.szegény nagyon rosz lehet neki.most gondolj bele..ő ki is tudja verni magának meg a csiklóját is tudja izgatni....
2011. máj. 10. 15:53
 12/20 A kérdező kommentje:
milyen már..
2011. máj. 10. 15:54
 13/20 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon nagyon hálás lennék, ha valahogy kapcsolatba tudnék lépni vele. Szerintem írj ki egy hasonló kérdést ide gyik-ra, és akkor majd tudod mondani, hogy annak kapcsán figyeltem fel rá, annak kapcsán szeretnék vele beszélgetni.


(megjegyzés: az a másik kérdés legyen jóval LIGHT -osabb! :-)

2011. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hát nem tudom tuti meg fog rám haragudni...mégiscsak a legnagyobb titkát mondtam el...nah tudod mit megkérdezem tőle h szeretne e magának egy jó pasit:P és ha azt mondja hogy igen akkor megnézheted myvipen...és ott már megkérdezheted te tőle hogy felvesz e msn-re....nah majd még jelentkezem
2011. máj. 11. 10:23
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia

!


Pontosan hogy kèrdeznéd meg tőle, hogy akar-e egy jó pasit? Elmondanád neki, hogy tudok a titkáról?

Ha nem mondod, akkor lehet, hogy nem mer majd lépni. De ha mondod, akkor meg félek, hogy valami rosszat fog gondolni rólam.

Jah amugy mi az Ő horoszkópja?


Legyél ügyes, és köszi!

2011. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
elmondtam neki hogy van egy ismerősöm akinek bejön.azt mondta hogy helyes srác?hát mondom az remélem nem hazudtam neki...azt mondta hogy ha szeretnéd megismerni akkor neked kell megtenni az első lépést ...itt van az e-mail címe..eugenia026@freemail.hu sok sikert a többi már csak rajtatok múlik
2011. máj. 11. 16:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönöm. És ha kérdezi, hogy honnan tudok róla, akkor mit mondjak?

Amugy a keresztneved elárulnád? Fontos lenne. Jah de a nevedet privátban áruld el, ezzel ugymond biztosított az, hogy harmadik személy ne tudjon vele kapcsolatba kerülni az én nevemben.

2011. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
mond nyugodtan hogy az én ismerősöm vagy...
2011. máj. 11. 18:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is járnék egy hermafrodita lánnyal ha tetszik 23/f
2011. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van hermafrodita ismerősöm ...Elmondàsa szerint kiskamasz koràban derült ki nàla a dolog miutàn egeszségügyi problémàk miatt kivizsgàltàk ,addig lànyként élte életét .Manapsàg ...nos ő férfiként él ,és gyermeket nemzett ,tehàt ' apa'.Női nemi jegyek első rànézésre nem mutatkoznak rajta ,hogy intim részeken mi a helyzet ,az magànügye .
2016. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!