Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeltettem az érdeklődését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltettem az érdeklődését vagy hülyét csináltam magamból?

Figyelt kérdés
Van 1 srác, aki nagyon tetszett. Sajnos amikor megláttam egyszerűen nem tudtam a szemem levenni róla és majd elolvadtam, amikor rám nézett. Ha a közeledett, mindig valami hülyeségről kezdtem el dumálni és láthatóan zavarba jöttem, ezért könnyen levághatta, hogy tetszik nekem. De mostanában szinte mindig keres a szemével, mosolyog, kacsingat, ha megy fel a lépcsőn és meglát, akkor felém jön és kerül egyet, mindez akkor, amikor már kezdeném elfelejteni, mivel túl sok év van köztünk és van barátnője..Lehet én magyarázom bele, de az is lehet, hogy tetszek neki, de láthatóan tetszett neki,hogy ennyire imádom. Szerintetek érdemes egyáltalán vele foglalkoznom és "flörtölni" vele vagy inkább hagyjam?
2011. máj. 8. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak imponál neki, hogy tetszik neked.
2011. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem is élvezi, hogy van barátnője, de neked is tetszik....


ha van barátnője hagyd inkább

2011. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!