Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés

Nem gáz , ha először egy villamoson smároltam egy olyan pasival akiért nem is voltam annyira oda ? :/

(Am nem volt rossz:)


2011. máj. 8. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát villamoson? Annyira mondjuk nem gáz.Bár...nem volt rossz? Akkor jó sem volt?

Enyém nagyon rossz volt. Meg is bántam azt tudom.Ez van. Túléled, ha gáz is volt.

Ezt amúgy is jópár év múlva fogod tudni rendesen kiértékelni.

2011. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hú, én már megbántam az első csókomat... mivel 8.ban volt osztálykiránduláson egy lánnyal.

nem azt mondom, hogy rossz volt.. de megbántam.

2011. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az én első csókom ratyi volt, béna voltam mint állat.
2011. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt, kellemesen gondolok vissza rá. :)
2011. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az első csókom 14 évesen volt azzal, akivel hat éve együtt vagyok. :) (Ilyen szájrapuszi szerű képződmények előtte is voltak, de azok inkább csak gyerekes próbálkozások voltak.)

Szóval a fentebb említett első igazi csók egy nyári éjszakán a Duna parton történt. Nagyon jó élményként maradt meg bennem. :)

2011. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az elsővel nem volt semmi baj, na de a másodikkal... Összekoccantak a fogaink. :D
2011. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem is emlékszem az első csókra,,,úh sztem nem lehetett nagy szám :D
2011. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól sikerült !! Imádtam, nagyon szép emlék, soha el nem felejtem. 20f
2011. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Mintha egy álomban lettem volna. Elég későn történt, de megérte addig várnom vele. Jól döntöttem! :D
2011. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szeretlek, veled is nagyon jó volt. :$
2011. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!