Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy webkamerás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keres egy webkamerás modell?

Figyelt kérdés
Dolgozik valaki közületek webkamerás modellként? Pontosan mit kell csinálnia? Mikor és mennyit dolgozik? Kifizetik? Volt már olyan, hogy az ismerőse ráakadt?
2011. máj. 9. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
első lépés a Qrvulás felé
2011. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
frankó vélemény, van is benne valami, csak nem ezt kérdeztem, hanem, hogy mennyit keres .Amúgy meg én nem ítélkezem, nem is szeretnék ezzel foglalkozni, csak érdekel.
2011. máj. 12. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, a diamexet éppen hogy nem ajánlom. Ők profi modelleket keresnek, a kezdőknek teljesen elveszik minden emberi méltóságát (bár ebben a műfajban lehet, hogy ez az alaphozzáállás)
2013. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 selymesnyuszi ***** válasza:

Érdekes válaszokat olvasok.Nagyon sok kérdés vonatkozik az oldalon a webkamerás munkákra.

Én kettő stúdióban dolgoztam.Plusz még kicsit szólóban is.

Tehát tapasztalatból tudok véleményt mondani.Nem kell elitélni ezt a munkát.Semmi durvaság nincs benne.Én egy idegen stúdióban kezdtem.Lánypárral dolgoztam.Egy évet egy huzamban.Az első egy évben elég sokat kerestem.Ami azt jelenti hogy heti 5 nap 6,5 óra meló 280 000 és 330 000 között.Volt olyan hetem,mikor egy hét alatt 110 000-ot kerestem.Persze ez egy kimagasló példa.A másik stúdióban,nagyon nem értetek a dolgokhoz.Így nem is kerestem jól.Visszamenve a régi helyemre,akkor már kevesebb napot dolgoztam,de nem ment rosszul.Tehát,ha megfelelő párod van,és jó helyen vagy és persze ügyes még mindig kereshetsz vele.

Szólóban nem tudom.Erről tapasztalatok?

2013. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!