Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú döngölő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú döngölő kell ahhoz, ami képes arra, hogy beleverje az agyamba azt a mondatot hogy: Igenis jó pasi vagy, és megkaphatsz lányokat?

Figyelt kérdés

Valoban nem vagyok egy csunya gyerek, sot inkabb helyes. Tobben is mondjak, hogy milyen fajin gyerek vagyok. Egyesek szerint kicsit hatarozottabb lennek, barkit megkaphatnak.

Es ez teny. Parkapcsolatom meg nem volt, eddig 3x probalkozott nalam lany a diszkoba, de megmondom oszinten hogy a budos eletbe nem gondoltam volna hogy megszolit. (komolyan no.1-es csajok voltak) Semmi kul nem lett belole.


Most a lenyeg:

Engem igazabol nem erdekel a parkapcsolat, meg akarmilyen helyzetben vagyok lanyokkal, egyik sem dobogtatja meg a szivem. Meg akkor sem, ha 100%-ra latom hogy ez egy jel es tetszem neki. Sose probalkoztam felszedni senkit. Mindig csak abrandozok, hogy igy meg ugy, milyen lenne. Meg hogyha latok egy csajt meg egy pasit, kezen fogva, mindig arra gondolok hogy engem sokkal jobban megerdemelne a csaj!? Es ennek oka van. Sot, szerintem az amit a fo kerdesemben irtam, az ra a magyarazat. Egyreszt barkihez odamegyek, masreszt magabiztossagot sugarzok. Vagy mi?


Most ott tartok hogy 22 eves vagyok, de egyszeruen nemtom mi van velem, szerintem ha nem valtoztatok, ez igy is marad. Csak csokolozasban vagyok ugyes, masban lama.

Van aki azt mondja, hogy latszik rajtam a vad, es ha egyszer megerzem a punci izet, meg a noi test kulonleges formait, megvaltozok, es sokkal konnyebben megy minden. De hat igy....:|


Tippeket, tanacsokat varok.


2011. máj. 10. 02:07
 1/6 A kérdező kommentje:
ja es legfokeppen normalis valaszokat!
2011. máj. 10. 02:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Látens homoszexuális vagy, próbálkozz fiúkkal!
2011. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor a kézen fogva sétáló párt látod, nem inkább a lány helyébe képzeled magad? Lehet, hogy magadat is be akarod csapni?
2011. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudtam hogy irnom kellett volna...hetero vagyok, szoval a lanyok tetszenek. semmi penzert nem lennek meleg fuuj.
2011. máj. 10. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy magadat is be akarod csapni!

:)

Jelentkezz egy csoport-terápiára, ott felszabadítják az érzéseidet!

2011. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem csapok be senkit. ha adnának 1 millió forintot, akkor sem szopnák le senkit. még a saját spermám sem merem megkóstolni. szóval ku$$olj, nem vagyok meleg es nem is leszek. normalis valaszokat legyszi.
2011. máj. 12. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!