Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátaim lebeszélnek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim lebeszélnek erről a fiúról, de nekem tetszik! Mit tegyek? Kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Na szóval boltban dolgozom de már csak holnap megyek utoljára, ma bejött néhányszor (4-5) egy srác szemezgettünk stb, majd amikor kiment mindig hátranézett és az utolsó kettőnél még integetett is, nagyon cuki volt, és irtó helyes srác (19éves) viszont 2 barátom is próbál róla lebeszélni mert elég jóképű és legutobbi kapcsolatomat hozzák föl hogy p is megcslt és így lehet ő is megfog, ahogy a képeit látják, persze örülök hogy féltenek és érzem jót akarnak, de én szeretném bejelölni ismerősnek de nem merem, mert nem is akarok kezdeményezni ne érezze magát azért nyeregben.

Arra gondoltam hogy lehet bevárom a holnapot remélve hogy bejön a boltba és talán majd kezdeményezz!

Ti mit tennétek???


19/L


2011. máj. 10. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit írunk, úgyis bejelölöd, mert jóképű. Ennyi már elég is nektek lányoknak.
2011. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hadd kezdeményezzen a sràc, én nem tudom most màr a lànyok udvarolnak a fiùknak, forditott vilàgban elünk?:)
2011. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:

mert az előző barátod is megcsalt?:D

bin laden terrorista volt, de ettől még nem minden szakállas pasi az, könyörgöm.

mi ez az embereknél, hogy ráhúzzák mások hibáit?

naná hogy jelöld be. majd ha megcsal lehet rajta godnolkozni hogy mit kéne tenni.

2011. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szamóca te minden jó pasira rámásználXD A barátaid okkal féltenek, nem árt azért rájuk is hallgatni. Nem minden szakálas ember bin laden, de most kérem szépen nem szakálas emberekről van szó:) A jóképűek nagy százalékban olyanok és a leírt viselkedése alapján én sem nézném ki belőle a hűséget:) De nézd, majd megtapasztalod vele is, hogy mi fog történi:)
2011. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na képzeljétek ma is bejött a boltba és elhívott randizni :)
2011. máj. 11. 17:40
 6/8 szamóca. ***** válasza:
100%

tegnap 21:01

köszönjük hihetetlenül intelligens megnyilvánulásod:D

az első állítást nem tudom honnan veszed, nem is érdekel valójában.

egyébként oké, akkor menj a 80 éves tatákért, ők nem fognak megcsalni - bár kitudja ezeknél a huncut papáknál. :)

azt mondod ennyiből úgy tűnik meg fogja csalni? mennyiből könyörgöm? annyit tudunk róla hogy jóképű... najó mindegy, valóban én vagyok a rib*nc mert nem godnolom hogy minden férfi bunkó, és ebből egyenesen következik az is, hogy minddel végigkefélném pestet. waah :D

(aki ebben nem érzi az ironiát inkább meg se szólaljon,köszi)

2011. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) szamóca <3
2011. máj. 12. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj szamóca semmit se értesz, hisz még gyerek vagy, eltaláltam?:D Na csak tudok valamit;) Értelmezni se tudtad a véleményem, de te bin laden hasonlattal IQ zseni lettél:) Fárasztó lenne neked elmagyaráznom úgy hogy nem magyarázom el. Talán egyszer felnősz végre, ne sértődj meg. Kedves kérdező majd írj vissza, hogy hogyan alakultak a dolgok oké?:D Kíváncsi vagyok a végére.
2011. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!