Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki már lassan egy éve hogy tetszik. Nagyon ritkán látom, és mikor látom, és lenne lehetőségem hogy közelítsek felé, egyszerűen megfutamodok, nem merek, nem tudok odaállni elé, nem tudok neki mit mondani. Kb 2 havonta látom párszor, facebookon ismerősöm, bejelöltem és visszaigazolt, gondoltam rá h kommentbe egyszer beszállok hozzá vitapartnerként(sokat posztol), de nem merek, mi van ha hülyeséget írok. Olyannal meg nem nyitnék nő létemre felé, hogy "Szia, tetszel megismernélek"(pedig lehet célravezetőbb lenne, de nagyon bes.zari vagyok). Mert ha nem reagál az ciki, és kitudja mit gondolna rólam. Már elmélkedtem azon hogy elfelejtem, de egyszerűen addig nem tudom megtenni, még nem tudom azt h lenne-e esélyem nála, vagy hogy mit gondol rólam. Úgy irigylem azokat a nőket, akik nem sopánkodnak, hanem ha akarnak valamit akkor lépnek. Tudnátok tanácsokat adni? Én 25 vagyok, a pasi 34, szóval nem vagyunk már tinik.
2011. aug. 19. 16:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként én is lépnék felé, de egyszerűen nem tudom mit mondjak....
2011. aug. 19. 16:30
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nagyon hasonló szitum. Én írtam neki fb-on, de visszautasított. Én annyiban voltam szerencsés, hogy többet nem is találkoztam vele.


Szerintem neked odakénne menni hozzá, kitalálni valami ismerkedős de nem nyomulós dumát és azzal előállni. Mivel foglalkoztok, hol látod őt, milyen helyzetben? Adj pár infot és kitalálok valami ütős szöveget.

2011. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kicsit is fontos lennél számára, akkor már megtette volna az első lépéseket... Elvégre már egyikőtök sem tini.
2011. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ne irigyeld azokat a lányokat, akik lépnek, mert énis ilyen vagyok, léptem és itt b*sztam el mindent...:S:S
2011. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

figyelj ilyen helyzetbe vagyok énis nekem 2 éve tetszik 5 év van köztünk 2-3 havonta találkozunk mert hát olyan esemény van

én is sokáig nem mertem közeledni felé egyszer ráirtam /nagyon nehezen vettemrá magam/ akkor tök jól elvoltunk 1 hónappal rá találkoztunk akkor így könnyebb volt beszélni vele de akkoris csak egy két szót beszéltünk... mert így akárhányszor adtam lehetőséget hogy nyiljon felém / hogy például olyan helyzetbe hoztam hogy ha érdekelném akkor kérdezett volna6/ nem kérdezett azóta még jobban félek közeledni hozzá hiába mondják azt hogy nem bánt...

2011. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Óraadó az egyetemen, ahova járok. Levelezősöket oktat azt hiszem, kb 1-2 havonta. Általában nekem is akkor van órám, csak más épületbe, ezért szoktam futólag látni, elmegyünk egymás mellett, jobb esetbe köszönünk egymásnak és ennyi. Tehát még közös téma sem lenne, nem tudnám mivel leszólítani.
2011. aug. 19. 16:39
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ő azt sem tudja én ki vagyok
2011. aug. 19. 16:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelne ha visszautasítana, akkor legalább le tudnám zárni. Mert néz egyébként, meg minden, csak nem hiszem hogy tudja hogy ki vagyok én, meg mit csinálok ott, diák vagyok-e vagy tanár vagy akármi.
2011. aug. 19. 16:41
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem óraadó tanárral ne kezdj kapcsolatot.. Főleg így ne.. Képzeld el hogy fogsz égni, ha visszautasít és kioktat.

Ha egy kicsit is úgy gondolná ahogy Te, akkor ő is adna jelzést. Tudod hányan jelölik be a tanárokat?

Ne légy buta liba!

2011. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok buta liba, ne haragudj.... És óraadó, nem sok köze van az egyetemhez, lead félévente 2 matek konzultációt és ennyi. Vizsgáztatni sem ő vizsgáztat.
2011. aug. 19. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!