Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha van barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha van barátnőm sokkal kapósabb vagyok mint amikor nincs?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem ezt többször is, amikor csajoztam nem jött össze semmi, pedig lazán vettem nem görcsösen akartam.

Aztán lett egy szép barátnőm, azóta 3 csaj is felkínálkozott nekem, pedig ők nem is tudták, hogy van barátnőm és ilyen máskor is volt már.


2011. máj. 11. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlen. Vagy csak némi önbizalom kisugárzás.
2011. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boldog vagy, kiegyensúlyozott és ezt akaratod ellenére mások látják.
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pont ezt mondta a párom valamelyik nap, hog mióta velem van, azóta többen nézik meg, többen beszélgetnek vele :D
2011. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert látják rajtad hogy boldog vagy, és szeretnék,hogy velük legyél ilyen boldog.. szerintem. de egyébként tényleg érdekes :D
2011. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy látják?Van aki interneten írt rám, hogy menjek el vele randizni:D nem is tudta, hogy van barátnőm, elkezdi bejövök neki meg minden, tényleg fogalma sem volt hogy van barátnőm:D

Ez velem mindig így volt, vagy minden csaj engem akar a környezetemben vagy senki:D

2011. máj. 11. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!