Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vastag a bokamnal a labam....

Vastag a bokamnal a labam. Maskepp szep vekony a labam, de van olyan tornagyakorlat ami kimondottan tudna vekonyitani ott?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek szep vekony labakat, de a boka resznel vastagabb, es igy picit szegyenlek lapos cipot venni.Amugy is tobbet vagyok magassarkuba, v hasonlo, v adidas de hosszu nadraggal, mert nem erzem kenyelmesen magam maskepp.Szep a testem, mert tornaszom, de ezen eddig nem tudtam segiteni.Valami ajanlat?
2008. ápr. 2. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz soha vékonyabb. ott ha nem vagy kövér akkor izom van amit nem tudsz eltüntetni, vagy a csontod vastagabb. az idö elteltével ha egy kicsit vizesedsz majd vagy hízol még rosszabb lesz.

szerintem neked a csizmás szoknyák valóak, vagy hosszú szoknya. szerencse mert most nagy divat a hosszú csizma kisnadrággal vagy szoknyával.

de azt nem tudod eltüntetni.

2008. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vastag a bokám a jó alakom mellett,és így modellkedtem évekig. Fogadd el a tényt,ettől még csodálatos nő lehetsz! Nagyon jók a pántos cipők, amit tekergetni kell a bokád körül. Ezek vannak lapossarkúban is. Én ezzel már nem foglalkozom, észre sem veszem. Hidd el, nem ezen múlik a boldogságod.:)

Sok sikert és légy egészséges és szép!

2008. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi. Nem nagy gond, csak en is modelkedem, es pont azert zavar. Na de en azt hallottam, ha pantos cipok megerositik a vastagsagat, nemhogy takarnak.....mostmar hogy?
2008. ápr. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!