Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hordanátok azt a nyakláncot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordanátok azt a nyakláncot amit a volt párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig hordam pontosabban addig amig nem találkoztam az "uj"párommal.ő nem kért meg hogy ne hordjam.én igy zártam le egy szakaszt az életemben.
2009. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem

eladnám vagy visszaadnám

2009. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordtam tovább, miután szakítottunk. Levettem, és betettem egy dobozba a többi vele kapcsolatos dolog közé.
2009. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hordom, mert már nem az ex jut eszembe róla hanem az hogy de jó ez a nyaklánc meg tetszik, akkor még szép hogy hordom. Az tök mindegy hogy kitől van.
2009. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordom az exemtől kapott brosst, ilyen olyan apróságokat. nincs számomra ennek már semmi jelentősége. túl szépek ahhoz, hogy a fiók mélyén porosodjanak.
2009. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
22:50-es vagyok. Azt még hozzátenném, hogy az én nyakláncomon a medál a barátom nevének kezdőbetűje volt. Szóval evidens, hogy már nem hordom.
2009. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha csúnya szakítás volt, átvert, magcsalt, nem becsült meg a srác,akkor eladnám, egyébként elraknám emlékbe
2009. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hordom, mert drága és túl szép ahhoz hogy 1 helyben legyen az idők végezetéig :D az új barátom elfeledteti velem a régit...
2009. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam úgy, hogy nekiadtam az egyik exemnek az egyik gyönyürű köves ezüstgyűrűmet, hogy rám emlékeztesse (távkapcs. volt). aztán nagyon rondán átvert, hülyének nézett, elárult. amikor szakítottunk, visszaadta a gyűrűt. képtelen lettem volna megtartani azt a gyűrűt ezek után, nemhogy hordani, úgyhogy nekiajándékoztam a kocsmában egy ismeretlen lánynak, miután a szakítást követően elmentem berúgni. a legutóbbi exemtől kapott ékszereket hordom továbbra is, mert azokhoz nem fűz semmilyen fájdalmas emlék.
2009. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hordom. Mindenfélét hordok, amit exeimtől, szeretőmtől kaptam, és a vőlegényemnek sincs semmi kifogása ellene. Azért hordom, mert tetszik, jól áll, nem azért, mert xy adta. A kedvesemtől kaptam egy olyan, de olyan cipellőt, amiről titokban mindig is álmodtam, de sohasem engedhetném meg magamnak, és akármilyen szemétmód viselkedne velem, a cipőt hordanám tovább mindig, mert imádnám. A cipőt akkor is, mikor őt már nem.
2009. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!