Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezeket a jeleket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezeket a jeleket?

Figyelt kérdés
Osztálytársam (18 éves fiú, én 17 lány) régebb óta csinálja ezt különböző időközönként: odajön megölel, fogdossa a derekam, megfogja a kezem, nagyon viccelődik..stb. szóval konkrétan nyomúl (és mindig megkérdezi poénból, hogy tetszem-e neki). Következő héten pedig hozzám se szól, rám se néz ezután folytatódik ugyanúgy minden. Ezzel még nem is lenne baj, de amikor kedves akkor nagyon (túlságosan is) megkedvelem és szarul esik mikor hideg velem. Miért csinája ezeket? Egyébként van barátnője 2 éve és szeretik egymást.
2011. máj. 12. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak cukkol. Azért teszi, mert látja, hogy te túlreagálod. Ne vedd komolyan.
2011. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2011. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem reagálom túl, én aranyosnak találom amikor ezt csinálja :) csak mosolygok rá meg néha "visszaugratom". Kétlem h csinálni akarná.
2011. máj. 12. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy pontosan 2 hét, 1 nap, 3 óra és 12 perc múlva elrabolnak az idegenek.
2011. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!