Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is ilyenek vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy lány, akivel már nagyon sokszor szemeztem...Azt gondoltam, hogy bejövök neki, lépni is akartam, de haverom is mondta, hogy ő vele is sokat szok szemezni+ még rengeteg emberrel... Olyan ember lenne, aki szereti nézni az embereket, vagy legtöbben ilyenek vagytok?
2011. máj. 12. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőktől felesleges ilyet kérdezni, ugyanis az ilyen dolgok náluk nem tudatosak, le fogják tagadni...
2011. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor én most tőletek kérdezek,fiúk, csak hogy ne mindig a nőktől legyetek kiakadva.


Velem egy srác csinálta ezt, szemezgetett velem a végén már köszönt is. És mi lett a vége? Hogy megtudtam,hogy van barátnője. :) Akkor velem miért csinálta?;)


Csakhogy 1-1 legyen..


És amúgy igen, én szeretem nézni az embereket nemtől függetlenül mindenkit megbámulok persze bizonyos határokig, amíg nem lesz a másiknak zavaró vagy amíg észre nem veszi , ha úgy van:D. De ki nem szereti megnézni a másikat(?).

2011. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ha észreveszem h valaki néz, akkor többször belenézek a szemébe h meggyőződjek róla h tényleg engem néz, de nem feltétlenül azért mert tetszik, hanem kiváncsi vagyok mikor hagyja már abba, lehet hülyeség de nálam így szokott lenni 21/L
2011. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
énis megszoktam nézni sok embert,de nem feltétlenül azért,mert bejön.persze akkoris.ez olyan,hogyha tetszik valami,vagy érdekesnek találsz valamit,akkor azon megakad a szemed(:
2011. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálam az számít szemezésnek, hogyha egymás szemébe nézünk, és közbe mind ketten mosolygunk tudva, hogy ez tényleg egy szemezés...hogyha fapofával nézem a fiút, akkor az nálam nem szemezés, az csak egy kósza pillantás, és a nem jelent semmit....szerintem mikor egymás szemébe néztek, mosolyodj el, és ha ő is elmosolyodik, akkor lehet h te nem csak egy vagy..

16/l

2011. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!