Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap találkoztam barátnőmmel, és meglepve tapasztaltam, hogy elkezdett fiatalabb fiúkák után epedni. No nem pedofil módon! :)

Ő most 24 éves, és mesélte, hogy a szomszéd srác olyan 18 lehet, és neki nagyon bejön, mert cuki, kisfiús arca van.

Aztán a hely, ahol beszélgettünk (kávézó) tele volt fiatal srácokkal, és feléjük is kacsintgatott. Azt hittem, megzakkant! :)


Az a furcsa, hogy mindig is a 6-7 évvel idősebb pasikra bukott, akik már inkább férfiak, mint fiúk. Ő sem tudja, hogy mi ez a változás. Nekem is tetszik ugyan pár fiatalabb srác, de azért nem tértem át a 30-asokról a tizenévesekre! :D


Veletek előfordult már ilyesmi? A fiatal fiúk nem röhögik ki az ilyen "mamikat" ? :D


Köszike a válaszokat!


2011. okt. 14. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Na hiszen, ha szerinted egy 30 éves nő "mami". :)


Amúgy nem, én 21 vagyok, de a 35 körüli nőket is megnézem. :)

2011. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert szeretik az érett lányok dús kebleit megöntözni a meredező farkukkal a finom firss újonnan termelődött spermával
2011. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne mami,sok fiu az öregeb csajokat szereti,pl.nekem mindig az idöebbek jöttek be.a felesegem is 8evvel idösebb...
2011. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Remek! :D


Akkor küldheted a barátnődet felém, mert én is fiatalabb vagyok és fiatalos pofikájú.

2011. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
én rusnya és pattanásos az is jó?
2011. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 24 éves lány hol mami? :O Egyébként semmi vicces nincs abban, ha egy öregebb nőnek bejön egy fiatal srác, csak tény, hogy valamiért az ilyen felállásból ritkán kerekedik hosszú távú kapcsolat.
2011. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy mamik vagyunk (24évesen???), csak a korkülönbséget próbáltam éreztetni. :D


Akkor ezek szerint sok ifjonc szívesen ölébe ültetne egy idősebb leányzót. Ez megnyugtató, örülök neki! ;)

Barátnőmnek meg szólok, hogy nyugodtan vadásszon...akár itt is kedves 4.válaszoló. :P


Még valami! Kezdeményeznétek egy idősebb lánynál? Vagy inkább megvárjátok, hogy a lány lépjen?


A rusnya és pattanásos fiúkról még nem beszélgettünk.

2011. okt. 14. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már kezdeményeztem. Első válaszoló voltam. :)
2011. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Defender Archangel ***** válasza:
Nem nagyon számít a kor különbség, és az ilyen hirtelen váltás sokszor előfordul. Én ezt csak valami csalódást követően érzékeltem. Idővel, és tapasztalattal az ízlés is változhat. Hallottam olyat is, hogy ennek kémiai és biológiai oka is lehet. Lényeg, hogy egyáltalán nem rendellenes. Csak egy 18 évesnek biztosan kell még nagy mozgás tér a párkapcsolatokban. Ezeket átgondolva, nem nagy dolog, tőlem, ennyi telt 23:21-kor. Sok sikert nektek.
2011. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Nem gondolkodik ő komoly kapcsolatban, csak szerintem "ízlés változáson" ment keresztül. :)
2011. okt. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!