Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el sok lány biszex hajlamot mutatni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy ez ma már nagyon sok "imidzséhez hozzátartozik", "hóbortból" csókolózik más lánnyal, "bulinak tartja", "viccesnek" vagy "oltja óhatatlan kíváncsisági vágyát"! :S Nem értem, miért olyan jó dolog ez? "Divatból" csinálni??? Ez miért "szexi"? "Kíváncsiság"? Ennyi erővel kíváncsiságból ki lehet nyalni egymás fenekét, mert annak sincs semmi értelme szerintem! Hányingerem van attól hogy a barátnőim egymással smárolgatnak utána meg nevetgélnek hogy hát ez de jó volt! És sajnos egyszer valóban hánytam előttük, "poénos" csókjuknak köszönhetően! :S Számomra ez ugyanúgy visszataszító mintha két fiú tenné meg ugyanezt! Ez NEM "vicces", nem "bulis", ezt divatból vagy mókából csinálni gyomorforgató trágyaság! De már a film ipar (a magyar is) is magához vette eme "szexi" motívumot, Oroszlány Szonja lesmárolt egy másik csajt a filmben, azt hittem ott hányom el magam helyben9 És ami még elkeserítőbb számomra hogy erre a tettre ösztönöznek, bíztatnak, hogy csókoljak meg egy másik lányt, mert az "nagyon jó érzés"!! :O Hát köszönöm, DE NEM! Eszem ágában sincs! Mégis mitől lett ez "divat"??? És ha már divat, ennyi erővel a biszex srácok is lehetnének népszerűek! őket mégis a többség üldözi, a leszbiket bezzeg meg élteti, sőt, filmbe beleteszik, a sikeres eredmény miatt???? Vagy a Való Világban, ott is leszbi partit rendeztek és másnap ott éljeneztek a suliban a többiek az "izgalmas látvány" miatt! :,( Kérek véleményeket!


Hozzáteszem, elfogadom a melegeket, de mint látvány (csókolóznak) elképesztően undorító!


18L


2011. máj. 13. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a sok népbutító műsorok miatt van, mindenki követi a másikat.

Amúgy nincs kedved szexelni?


18f

2011. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aj istenem, legyél már normális. Ki mondta, hogy smárolj egy másik csajjal? Kényszerítettek rá? Ha nem, akkor meg miért vagy felháborodva? Nem kell őket nézni, ha a TV-ben látsz ilyet, akkor meg kapcsold el.
2011. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Ez a sok népbutító műsorok miatt van, mindenki követi a másikat.

Amúgy nincs kedved szexelni? "


ez most irónia, axióma, degradálás vagy mi akart lenni?

2011. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na, kezdjük ott, hogy részben egyetértek veled, kérdező - lám-lám, pedig meleg lány vagyok. bizarr, mi? :)

(és undorítóan csókolózok szerinted :D de figyelj! nem szeretem a spenótot, ezért nem eszem meg. ha te nem szereted nézni a csókolózó lányokat/fiúkat, akkor ne nézd meg őket. ilyen egyszerű.

tudod, van ez a blogkommentet író típus, aki "fúj, utálom a b*zikat, ezért elképzelem őket, hogy kirázzon a hideg és undorodjak". ne légy ilyen. nem jó dolog paranoiásnak lenni.)

DE! attól, hogy egy lány megcsókol egy másik szintén lányt, még nem leszbikus/biszexuális!

biszexuális az az ember, aki fiúk és lányok iránt is tud érzelmi ÉS fizikai vonzalmat, vágyat érezni. (persze nem egyszerre.)

ha valaki mindezt szórakozásból csinálja, például azért, hogy a diszkóban felszedjen egy-két srácot, az nem jelenti, hogy bi/leszbikus. hiszen nem érez semmit, csak "izgalmas jelenetnek" érzi.

ugyanígy az emo fiúcskák is csak figyelemfelkeltésre használják a képeiket, nem egyébre.


vannak melegek, leszbikusok, akiknek korábban heteró (szex)kapcsolataik voltak vagy megcsókoltak egy ellentétes neműt. ettől még nem heterók. (a barátnőmnek is volt fiúja, mint annak a rendje, ahogy "szokás" - 14 évesen, és mégsem érzi magát jól heteró kapcsolatban.)

ez fordítva is igaz, meleg/leszbikus aktust végző heterókkal. ahogy fentebb leírtam.


a "divatról" annyit, hogy most a felgyorsuló tömegkommunikáció miatt jobban feltűnik. de a fiúkban, ösztönösen mindig megvolt az, hogy "a domináns hím háremet tart, és egynél több nőstény látványa szexuálisan izgató".

egyébként ugyanolyan megcsókolni mindenkit, mármint, ami a szájszerkezetek fizikáját illeti. :)


nem mondom, hogy próbáld ki lánnyal. eszem ágában sincs.

inkább csak azt, hogy békélj meg magaddal, hagyd a fenébe a többieket, éld az életed. (hidd el, ugyanezt csinálom, amikor magukat egy csóktól leszbikusnak nevező, kíváncsi lányokat rázok le.) :)


19/L

2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyet értek, szerintem is nagyon undorító. manapság ez a divat, h minden találkozásnál szájrapuszi meg miegymás... én is odahánynék, ha egy lányt kéne megcsókolnom -.- azt hiszik, ez menő. te meg ne foglalkozz velük, ha ilyet látsz, ne nézz oda és kész.
2011. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

15 57


Teljesen egyetértek Veled, kedves Válaszoló! Köszönöm hogy ilyen hosszadalmasan és szépen kifejezted magad! Továbbá mindenki válaszát köszönöm!


Igazatok van! Nem kell odanézni! És el kell fogadni hogy másnak tetszik! (És még egyszer mondom, konkrétan a melegekkel nincs gondom, a látvány az ami nem tetszik) Igen ám, csak számomra tényleg nagyon kikerülni ezt az egész témát, mert ma már a médián keresztül ömlik az egész téma, valamint sok lány barátom is csinálja (de nem leszbik, így tehát, bármennyire szeretném, nehezen megy "nem odanézni"! :( Mindamellett, lévén hogy ez már baromira elfogadott a lányok körében, gyakran kívülálló vagyok (ilyesmi dolgok miatt, hogy más vagyok mint sok átlagos mai lány) Kívülállónak lenni pedig nagyon rossz! :( Nekem is szükségem van barátokra!

2011. máj. 13. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ne feledd el, hogy mégiscsak a barátnőid, te döntesz, hogy megbarátkozol ezzel a dologgal (senki se kötelez, hogy csókolózz velük) vagy lehurrogod őket és úgyis csak te leszel a kirekesztett... meggyőzni meg úgyse tudod őket, szal vagy szemet hunysz bizonyos dolgok felett, vagy egyedül maradsz.
2011. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!