Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy valljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy valljak szerelmet?

Figyelt kérdés
interneten keresztül szeretnék szerelmet vallani de ugy hogy egy darabig nejöjjön rá,hogy kivagyok.ötletek?pld.hallottam valami inteligens robotról
2011. máj. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
jólvan, tedd meg
2011. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hatásosabb élőbe a szemébe nézve.
2011. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beöltözhetsz robotnak, persze.
2011. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb személyesen az illető elé állni és ha elsőre nem is vallod be az érzéseid, de elmondod, hogy szimpatizálsz vele az sokkal jobb, mint hogy rosszul süljön el és pofára esel és fájjon sokáig. Ha meg kölcsönös a szimpátia, akkor fölös dolog személytelenül időt pazarolni.
2011. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kérem legyetek szivesek a kérdésemre válaszolni könyörgöm!hogy lehet neten keresztül?hallottam valakitől,hogy valami clevert robot chetelésébe beletudott irni és ugy vallott szerelmet!van ilyen ?
2011. máj. 14. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
aha. nyugodtan vallj így szerelmet, és a csaj azt fogja gondolni hogy szánalmas vagy. én biztos nem válaszolnék rá és a képedbe röhögnék ha mondanád hogy te voltál...
2011. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!