Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért akartok megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért akartok megfelelni a média által az emberekre erőltetett ideálnak?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekességképpen kérdem, mert sok lány túl vékonyra diétázza magát, meg ilyenek...
2011. máj. 14. 00:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan elkeserítő. Másfelől kitűnő manipulációs módszer. :D
2011. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, rendszeresen sportolok, odafigyelek magamra, szeretem ha jól nézek ki.Nem azért mert a média ezt hajszolja belém, hanem mert igy érzem jol magam, ettől leszek magabiztos.Lehet, hogy valakinek az jön be, hogy egész nap punnyad és tv-t néz, én viszont imádok sportolni, mert rengeteg az energiám és az életkedvem.

És amikor kicsinositom magam nem a férfiaknak akarok tetszeni, hanem magamnak akarok megfelelni.Az már csak egy plusz jó dolog, hogy kapok bókokat..Amugy meg valaki alkatilag olyan tipus, hogy nem tud hízni, emiatt nem kell fikázni senkit.

2011. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

En azt mondom, hogy akinek rendben van az ertekrendje es rendelkezik kello merteku intelligenciaval, az pontosan a helyen tudja kezelni azt, amit a mediaban lat!


Az elozo lany valaszolo jo pelda erre: o sportol es igyekszik csinos megjelenest elerni, mert ettol jol erzi magat a boreben... es ez tok rendben van igy!

Vannak viszont azok az emberek, akik egyszeruen rafeszulnek arra, amit latnak, hallanak maguk korul es hosszu eveken, vagy akar egesz eletunk at erolkodnek, folyton elegedetlenek, nem tudnak megnyugodni... na, ezt azert eleg komoly zsakutcanak erzem! Ilyenkor szerintem el kene gondolkodni, hogy par dologban valoszinuleg sulyosan tevednek...

2011. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A médiát alapvetően azért nem érdemes követni, mivel kimossa az ember agyát, ha sokáig nézik, tehát NINCS ellentmondás abban, amit írok.
2011. máj. 14. 14:37
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem sincs semmi bajom a sportos lányokkal, inkább azokkal, akik diétával emésztik magukat, mivel a diéták nagy része káros...

Sőt a sportolást mindenkinek ajánlom :)

2011. máj. 14. 14:40
 16/17 A kérdező kommentje:
Remélem senkit sem bántottam meg :S
2011. máj. 14. 14:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt én is úgy vettem észre, hogy ha jobban kivagyok csinosítva akkor átengedek a zebrán vagy jobban megnéznek, előre engednek. De ha sportosan, vagy nagyon egyszerűen vagyok öltözve akkor rám sem hederítenek. Viszont! én szeretem a szép és elegáns ruhadarabokat, és szeretek öltözködni és ezt leginkább magam miatt teszem, mert szeretek ezzel foglalkozni(persze bizonyos határokig!). És szeretek elégedetten tükörbe nézni. Az meg, ha bókokat kapok az csak jó lehet, bár sokszor megkérdőjelezem, hogy mennyi felszínes ember lehet.
2011. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!