Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a zeneszek nocsabaszok? Ha igen, miert?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ismerek nem 1-2-t.
2011. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki "igazán" zenész, annak nincs ideje ilyesmire szerintem. Persze ez csak az én véleményem. :)
2011. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem nem mind az,csak nyomulnak rájuk a csajok és ott van velük,meg max.él a lehetősséggel és letapizza őket vagy lefekteti,ha nincs senkije.ez nem rá megalázó,hanem a csajnak.de amúgy ez is nagyon egyén függő,Bon Jovi és Bono sem egy kategória...
2011. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
á nem, képzeld el Kadlott Karcsit vagy az Uhrin Benedeket, Solymós Tónit, Pijamért ahogy csábássza a nőket
2011. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem jellemző, de nem mindegyik ilyen.
2011. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző párom is zenész volt, még csak félre sem nézett, más miatt lett vége a kapcsolatunknak (4 évig voltunk együt). Előtte se csajozott, ismertem, utánam se csajozik :D

Jelenleg is ismertebb zenész párom van (nem direkt :D) féltem tőle, mert engem is riogattak, hogy: minden zenész egyforma bunkók és megcsal majd... megtartottam a távolságot sokáig, ameddig jobban meg nem ismertem. :) Vicces az, hogy volt 2 nem zenész párom is... én velük szívtam meg... na ők voltak csajozósak... -.-

Egyébként van még pár (rock, metal)zenész ismerősöm és nem mondanám, hogy jellemző rájuk. max akkor ha nincs kapcsolatuk, hamar megunják, kiélik magukat általában...


Meg az is igaz, hogy fellépéseken mindig körülzsongják a zenészeket a csajok... van egy pár idi*ta aki arra megy hogy henceghessen barátnői között, hogy lefeküdt ezzel meg azzal is meg stb... ha nincs komolyabb kapcsolatuk akkor a zenészek ki is használják őket, tárgyként használják elkeseredésükben, utálatukban aztán kidobják mint egy rongyot az utcára és legszívesebben leköpnék őket... (zenész ismerőseimtől tudom)

Óvatosak ők is nagyon, csak úgy nem szeretnek bele akárkibe nehogy padlót fogjanak, hogy csak hencegésre legyenek jók. Azért nem is gondolnak semmit komolyabban általában ha koncerten csaj ráakaszkodik vagy rámászik... azok csak arra jók... arra, hogy ők komolyabban vegyék a a nőt, el kell nyerni az ő bizalmukat. Nehéz nekik normális csajt találni, mivel a koncerten és az életben általában r*bancok akaszkodnak rájuk, a normálisabbak félnek komolyabban megismerkedni velük pont ezért, mert hallják hogy csajozósak, bunkók(de szerintem általában csak azokkal olyanok akik megérdemlik :D) és azt hiszik, hogy úgyse lennének jók.

Lélekben mindegyik zenész arra vágyik, hogy szerelmes legyen és boldog párkapcsolatban éljen, olyan barátnő mellett akire lehet számítani.

Aztán persze feltűnnek a bosszúálló csajok is akiket anno kihasználtak(engedték magukat kihasználni)... és próbálnak kavarni... :S nehéz az ilyen kapcsolat :S

Bocsi ha hosszúra sikeredett. :D

23/L

2011. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!