Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem aggaszt az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem aggaszt az egyik barátnőm viselkedése?

Figyelt kérdés
Még csak novemberben lesz 13 éves de már tonnaszámra váltogatja a "szerelmeit". Még nem szexel velük meg semmi ilyesmi, csak szájrapuszi, meg kézenfogva járás, de ez akkoris nemjó szerintem neki. Mindig azt csinálja, hogy van egy fiú aki neki tetszik, és vált vele két szót, és megtudja, hogy ő is tetszik a fiúnak, és teljes boldogságban van, és mindenkinek kikiáltja, hogy lehet járni fognak, utána eltelik pár hét és azzal jön hogy a fenének sem kell az a fiú, mert egy hülye. Utána az a fiú mond neki minden szépet, és ő megbocsát neki, és újra boldogabb mint valaha, és utána megint utálja, megint szereti...és ez így megy tovább míg szakítanak, és jön a következő fiú, akivel ugyanez lesz majd a helyzet.
2011. júl. 18. 09:23
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ha valakit érdekel:13/l
2011. júl. 18. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk miért kéne aggódnunk miatta, ha nem is ismerjük?
2011. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

őő nem én nem aggódok érte


19F

2011. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó akkor máshogy kérdezem-.-": Nem korai a barátnőm viselkedése?
2011. júl. 18. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se aggódnék, még fiatal és szerintem kornának megfelelően viselkedik,még jó h. nincs sex csak szájra puszi és egyértelmű h. a lányok ilyenkor még elhisznek mindent a fiúknak.
2011. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi. Akkor aggódj, ha 4-5 év múlva is ezt csinálja.
2011. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Korának megfelelően viselkedik??? Hallod mi 12 évesen max a játékbabáinkat puszilgattuk....Ez nagyon nem okés így(huh de jó hogy nem most vagyok ennyi idős.):D... 23/L
2011. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Természetesen ez nem normális,de ez olyan dolog,ami ellen sajnos nem tehetsz semmit..ha leülsz vele beszélgetni és megpróbálod neki elmagyarázni a dolgot,talán az érhet valamit,de tapasztalataim szerint ezekből a lányokból lesznek később azok a tipikus "könnyűvérű" egyedek,akik egyik kapcsolatot a másik után élnek és megőrülnek,ha nincs mellettük férfi. Ha kinövi,az a jobbik eset..de szerintem csak szeretethiányos és ezt ő se tudja magáról,szóval így próbálja megtalálni azt,aki eleget ad neki. Viszont a 13 éves kisfiúk nem tudják és nem is akarják ezt adni. szerintem.

19/L

2011. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!