Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a suliban a fiúk észre sem vesznek, de?

Figyelt kérdés

De az utcán meg a felnőtt pasik megbámulnak és sokszor egyértelmű , hogy tetszem nekik. de azok a pasik meg legalább 30 meg 40évesek(sokszor még 50-es évek:SS) ami engem zavar. olyan szinte sose volt,hogy a korombelieknek vagy a huszonéveseknek tetszenék(ilyen is volt csak ritkán nagyon ritkán !fordult elő). most akkor ilyenkor mi van? a korombelieknek láthatatlan vagyok szinte a férfiaknak meg tetszem,pedig nincs is nőies alkatom.


más is van ezzel így?


2011. máj. 15. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Lehet, hogy fiatalosabban kell öltözködnöd?
2011. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pont ez benne a readás amit nem is írtam le, hogy még fiatalabbnak is nézek ki , mint amennyi vagyok
2011. máj. 15. 19:51
 3/17 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, igaz, hogy nem tornacipős, pulcsis lány vagyok, hanem csinosabban öltözködöm, de Nekem ez a stílusom.


15L

2011. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
férre ne érts de képet nemtudnál esetleg küldeni?
2011. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet, bocsi. nem ez volt a célom


igaz, én is szeretek csinosabban öltözködni de csakis! egy bizonyos határokig, amíg ízléses és nem ribis.

tornacipőt csak akkor veszek fel, ha sportos hangulatomban vagyok


de én ezt akkor sem értem, mi lehet az oka.

2011. máj. 15. 19:54
 6/17 anonim ***** válasza:
bocsánat de nem vagy esetleg picit testesseb??
2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem

azért írtam,hogy pedig nincs is nőies alkatom. a végén írtam.

mondhatni elég deszka vagyok

2011. máj. 15. 19:59
 8/17 anonim ***** válasza:
hmm jó kis fejtörö...nyugi ki fogom találni.:)
2011. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy próbálsz segíteni és megoldani hogy mi lehet :)
2011. máj. 15. 20:00
 10/17 anonim ***** válasza:
na már van is 1 ötletem,nem kell érte megsértödni vagy megharizni,mivel csak 1 feltételezés,ötlet!mi van ha teneked tetszenek picit jobban illetve vonzódsz az idössebb pasikhoz,emberkékhez?lehet még te sem jöttél erre rá de a tudat alattid ezt játsza veled.és mivel feltételezuk h az idüsekre buksz ami nem lenne szégyen,ezért rájuk több figyelmet szentelsz és azt észresem veszed ha 1 fiatalabb vagy korodbeli megbámul mert nem is érdekel az igazábol...na ez én gondolom 1 19éves fiú.:)
2011. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!