Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondta azt a baratjanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta azt a baratjanak, hogy segit neki az udvarlasban, de utana mar o udvarolt nekem?

Figyelt kérdés

Adott 2 srac: Sanyi meg Jani.

Sanyival beszelgettem egy buliba, es odajott hozzank Jani. Majd megkerdezte Sanyitol, hogy en vagyok-e a baratnoje, mire Sanyi azt mondta, hogy nem. Majd kicsit kesobb Jani azt mondta nekunk, hogy tobbszor nezett mar minket, es nagyon jol mutatunk egymas mellett, meghogy fogjon meg engem maganak, mert ritka az ilyen csaj a faluba, mint en. Erre Sanyi azt mondta Janinak, hogy o ne udvaroljon, amire Jani azt mondta, hogy csak neki segit. Erre Sanyi azt mondta, hogy de Jani neked van baratnod, amire Jani azt mondta, hogy mar nincs, kerdezte Sanyi, hogy meddig jartak, amire azt mondta, hogy egy honap. Majd kiszaladt a szamom, hogy nekem Sanyi nem tetszik. Nah de ezutan Jani teljesen ramszallt, udvarolgatott, olelgetett, maszirozgatta a karom, a csipomre tette a kezet. Szerintetek miert?


2011. máj. 15. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kanos.
2011. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sexre vágyik!
2011. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!