Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet egyfajta elvonási tünet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet egyfajta elvonási tünet?

Figyelt kérdés

Ha nem zavar be senki akkor átlagosan napi 6szor maszturbálok.

de mostanában nem tudom megoldani max napi 1. Pl: ma még nem csináltam, és egyáltalán nem tudok másra gondolni. csak a dugás jár az eszemben, szinte "csorog a nyálam",olyan érzésem van mintha valamin izgulnék, a szívem elég hevesen ver, órán nem tudtam figyelni emiatt és most meg teljesen ki vagyok, egyszerűen nem tudok gondolkozni.Máskor is előfordult de csak enyhén és gyorsan oldottam magamon.

(fiú vagyok, nem vettem be semmit)


2011. máj. 17. 20:50
 1/8 jin ***** válasza:
SEXELTÉL MÁR?????
2011. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,legalább is most 4 hónapja nem
2011. máj. 17. 20:53
 3/8 anonim válasza:
lehetséges h szexmániás lettél,ez nem ciki,de szerintem elkéne menni vele orvoshoz :D
2011. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg hogy ciki-e vagy nem engem ez úgy nem zavar csak kíváncsi vagyok hogy ez mitől lehet :)
2011. máj. 17. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
én csak másfél hónapja de a nőm pont szteroid kúra előtt hagyott el 1 nappal :D szerinted bennem hogy teng túl a teszto? :D
2011. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedjél brómot, a katonák is azt kaptak.. Attól majd lehiggadsz!
2011. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stressz levezetés, és mellette pótcselekvés? Tudatosan szabályozd magad, kísértést kerüld.
2011. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mi az a bróm ?,

egyszerűen nem bírom elkerülni a kísértést ahogy egyedül vagyok akár 5 percre is egyből rákezdenék.

nem kokszolok :) bár gondolkoztam rajta

2011. jún. 16. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!