Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt hét végén együtt voltunk barátommal. "Kelenföldnél kiszállt" ugyan de segítettem neki, olyan lett a kezem, és utána magamhoz nyúltam. Azóta kétszer keltem úgy reggel, hogy enyhe hányingerem van, és elég érzékeny a mellbimbóm.

Jövő héten kéne megjönnie.

A fenti tüneteket tekintve benne van a pakliban, hogy kismama leszek?


2011. máj. 18. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a latex allergia sem kifogás, mert már van olyan óvszer ami latexmentes. Csak utána kéne járni. És ha fogamzásgátló tablettára nincs most keret akkor egy gyerek felnevelésére hogyan lesz? Ráadásul nem minden gyógyszer kerül 9000ftbe. Minden nagy márkának van olcsóbb verziója is, csak szólj, hogy azt írja fel. Amúgy meg ha belegondolsz három hónapra veszed meg előre akkor nem is olyan sok az a pénz. Szóval ne gyártsd a kifogásokat, hanem járj utána a dolgoknak, és ne szexelj felelőtlenül.
2011. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Na azt ne akard már nekem bemagyarázni, hogy pesszárium a megszakítással együtt rosszabb, mint csak a megszakítás..."


Ilyet egy szóval sem mondtam,. azt írtam, még sosem használtam pesszáriumot, szóval attól félek, hogy rosszul tenném fel...


Ágika86:

Szép, meg jó, hogy van olcsóbb gyógyszer is, de JELENLEG!!!! nem fér bele sajna. Hogy miért, azt nem firtatom. Tudom, hogy a gyereknevelés drágább "mulatság". Nem vádakat kértem, hanem tanácsot! Most lehet, hogy elszúrtuk ezt az aktust, és csak annyi volt a kérdésem, hogy van-e rá esély, hogy terhes vagyok.

Tudom azt is, hogy ez nem a legbiztosabb módszer, de eddig bevált, mert bőven a vége előtt száll ki...

2011. máj. 19. 08:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi pont, hogy tanácsot adunk. Felsoroltunk egy csomó lehetőséget, de a kifogásokat keresed. Azt írtam, hogy a pesszárium megszakítással együtt jó, ha nincs pénz spermicidre. Erre közölted, hogy félsz, hogy rosszul teszed fel....

Hát még ha rosszul is teszed fel véletlenül (de miért tennéd fel rosszul?), akkor ugyanolyan lenne, mint a megszakítás. De ha véletlen sikerülne normálisan feltenni, a kettő együtt már hatékonyabb.

Egyébként a megszakítás mindenkinek működik egy ideig. Aztán meg beüt a krach.

Egy abortusz is 30 ezer forint egyébként.

De mint mondtam, nem attól leszel terhes, hogy spermás kézzel izgatod a csiklódat, hanem attól, hogy óvszer nélkül szexeltek.

2011. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Egyik kommentemben írtam, hogy ha úgy lenne, akkor sem baj, csak még korainak gondoljuk,d e az abortuszra egyikünk sem gondol, még véletlenül sem, szóval a lényeg ezek szerint, hogy esély van, de nem sok. Nos, akkor majd jövő héten kiderül. Ismerem egyébként a fogamzásgátló lehetőségeket, szinte mindet - leginkább elviekben, mert hát ugye egy vagyon lenne mindet kipróbálni. szedtem régebben gyógyszert is, volt már injekcióban is részem, a hagyományos gumi-t is ismerem, :) sőt, tudom, mi a pesszárium, a spirál, és még ki tudja mennyiféle van, ami most nem jut eszembe. Nem kifogásokat keresgélek, és nem is fogamzásgátló tanácsot kértem, hanem csak annyi volt ugyebár a kérdés, hogy esetleg megtermékenyülhetett-e hétvégén az éppen érő petém. De minderre a konkrétabb választ a jövőhét folyamán úgyis megtudom, csak annyit szerettem volna megtudni, hogy az itt olvasgatók közül hányan "voksolnak" pozitív eredményre.

Szóval mindenkinek köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! :)

2011. máj. 19. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!