Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? :$

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 18. 13:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
mondtam írj privátot :D
2011. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 TOMAtm ***** válasza:
szerintem igen.csak mindíg adj magadra,ne legyél ápolatlan soha(nemmintha a képen az lennél).ja és a csücsörítés hanyagold,akkor inkább kacsints ;)
2011. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
szerintem egész szép vagy, csak az öltözködésed borzalmas. az emberek akaratlanul is az öltözködés alapján vonják le az első következtetést, és te r*bancosan öltözködsz, így annak is gondoltak. természetesen nem tudjuk, milyen vagy valójában, de a hozzászólásaid csak alátámasztják ezt a dolgot... primitív vagy és beképzelt, ezen nem segít a smink, a divat meg a ruhák. és a csücsörítés dolog borzalmas. mellesleg lány vagyok, és nem irigykedek:)
2011. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 A kérdező kommentje:
oksika :)
2011. máj. 29. 11:15
 95/96 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki, és jó kisugárzásod van.
2011. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
amugy nem vagy csunya de ha normális ruhákban járnál sokkal nőiesebb lenné(nem mintha igy nem lennél az) szerintem tudsz normális lenni orj privit ha dumálni akarsz szép vagy lehet a kérdés óta normáls vagy és tényleg gyönyörü küldhetnél még képet :D fiu
2012. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!