Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? :$

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 18. 13:02
 81/96 anonim ***** válasza:
100%
helloszia du..ató vagy. Jó a válasz?
2011. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya, de ennyi sminkkel és a rossz fényviszonyok miatt nem tudlak megítélni. A túlbarnított bőröd nem tetszik és alapjában véve jobban szeretem a visszafogottabb stílust, de ez persze szubjektív, hogy kinek mi jön be. Viszont szerintem ha olyan válaszokat akarsz, amiben az arcodat/testedet és nem a stílusodat véleményezik, akkor kérj meg valakit, hogy csináljon rólad képet, a tükörben nem túl jó a vakuzás.

15/l

2011. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
100%

Nem eleg nagy az egod, megide is fel kell tenned magad annak remenyeben h majd balvanyoznak....

Keprol elso ranezesre az a velemenyem h az eddigi kis eleted alatt mar bocsi a kifejezesert tobb faszt fogdtal mint kilincset.

Az eddigi valaszolokkal egyet ertek es nem pazarlom az idomet h ujra leirjam.

Arra viszont kiternek h ez az x-el es meg nem tudom milyen egyebb betucserevel jaro irasmod nem meno, csak eggyes agyatlan utszeli holgyemenyek koreben.


Remelem par ev mulva valami diszko elott fogsz heverni be ginazva es az utolso retkes csoves is benned fog elmenni, es ha tul eled akkor meg majd gondolkozol h ki is lehet a gyerek apja a sokbol.

2011. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
83%

te jó ég...Mi normális lányok fiúk ,meg úgy általában az emberiség valamire való egyedei rajtatok szoktunk röhögni, meg titeket nézegetni a napiszaron, meg a netszaron, és ez nem véletlen.

Azt hiszitek 15 éves létetekre, hogy felnőttek vagytok, szépek, és menők.

Szerintünk pedig: a dugható kategória, szépnek, hát nem tudjuk megítélni a sok smink, szoli, meg feketére festett haj miatt. Ez nem a szépség, hanem a divat tömegstílus. Akik rondák, vagy csak menőnek akarnak tűnni, azok elmennek anya meg apa pénzén szoliba meg vesznek rajta csomó sminket, meg menő kínai színes ruhát, és feketére festik a hajukat, aztán kivasalják, és igyekeznek sok társasági ( hányós baszós) összejövetelen részt venni, hogy szépnek és menőnek tűnjenek.Jahh, és persze 15 évesen igyekeznek hogy minél több faszt szopjanak le, mert ez verseny!!!

Az nem számít, hogy életedben nem olvastál el egy kötelezőt sem, hiszen az nem menő, az meg, hogy eddig nem láttam tőled olyan mondatot ami helyesen lett volna leírva az sem számít.

ez a sok köxikehh meg egyéb arra utal, hogy nem ismered a magyar helyesírást mert buta vagy, és ezzel próbálod elmismásolni.Tudom, hogy neked nem számít, hogy a szüleid mit gondolnak, mert ők hülyék...hülyék, ha nem veszik észre még időben, hogy a lányuk "belső értékei" pont megegyeznek a r oma útszéli r ibancokéval.És szerintem mikor megszületett a kicsi szemükfénye nem gondolták volna, hogy ilyen retek lesz mint te, és azóta szégyenlik magukat.

Amúgy meg minek festek vizihulla színűvé a szád? Minek csücsörítesz? Várod bele a kukit?

A cicid meg engem nem zavar, hogy pici, sokaknak inkább a pici tetszik (nekem is), de minek nyomod össze? Akkor is látszik, hogy pici.

A tested meg még fejletlen, nem elég nőies, meg a ruhák sem nőiesek,hanem lányosak.

A szépség pedig relatív, de semmiképpen nem szolin, sminken, hajfestéken múlik, aki szép az ezek nélkül is szép.

A testeden pedig még az is látszik, hogy hasban, és derékban hízásra hajlamos vagy.

A kérdésedre a konkrét válasz, mert szerintem nem érted meg a hosszú kifejtésemet: Nem vagy egy kimondott női szépség, amúgy meg 15 évesen még nem lehet tudni, hogy mi lesz belőled,ha nagylány leszel.

Ui.: a szád nagyon mocskos, ettől visszataszító vagy és szemtelen tini

2011. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim válasza:
valszeg egy fake kérdés...nem hinném, h te vagy a képen, egy 15 éves csaj nem így néz ki..arra tippelek, hogy unatkozol, azért tetted fel ezt a kérdést
2011. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
100%
csak azt a rúzst hanyagold, nem szexi a "fehérszáj", inkább labellozd, vagy vörös/pink rúzs, hidd el, az jobban állna...
2011. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
100%
Szokásosh plázapitshaa
2011. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
100%
Az se biztos hogy tényleg ő van a képeken..
2011. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
Írj privátot. :D
2011. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 A kérdező kommentje:

befognátok, légyszi? :)

és légyszíves ne ítéljetek el, nem vagyok ribanc, se semmi.

tudok normálisan is írni, ne oltsatok már ennyire, könyörgök. :(

2011. máj. 23. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!