Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? :$

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 18. 13:02
 21/96 anonim ***** válasza:
na ez kellett:D rosszabb mint az elöbbi..szép vagy,de miért kell úgy öltözni és kihívóan viselkedni??Ez csak azoknak a férfiaknak jön be akik meg akarnak döngetni..
2011. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
75%
hát ha ribanc vagy akkor sok f..sz lesz:DEgézségedre
2011. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek csak használatra kellesz majd, de mivel neked ez a célod, minden rendben.
2011. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
100%
Napiszar gyanús...
2011. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
100%

Édes lányom!


1) Szereted hallani, hogy szép vagy.

2) Tudod is magadról, hogy az vagy.

3) De ez sajnos nem igaz.

4) Minden 3. fiatal lány így néz ki.

5) Ilyen képekből nem lehet megállapítani, hogy szépe valaki, mert direkt eltakarjátok ezzel a nyomorék pózzal.

6) De azért a fiúk 80%-a dugna, és nektek ez a lényeg.


De szép nem vagy. Csak a XXI. század tömegterméke.

2011. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azt nem értem miért inkább nem azt kérdezted hogy: Megdugnál?

Gondolom az egoddal nincsen probléma tisztában vagy vele hogy jól nézel ki az még célbatalálóbb kérdés lett volna:D

2011. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
100%

Like az összes válasznak! Méééég =D

19/L

2011. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
100%
ostoba rib_anc :D
2011. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
Ronda vagy és ribanc, de azért egy menetre jó lennél.
2011. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
100%

Hm egyetértek majdnem mindenkivel. Nyilván nem mondhatod magadra ,hogy csúnya vagy,de te ezzel tisztában is vagy. DE azt sem hogy szép lennél,ezzel viszont nem vagy tisztában. :D Egy deka egyediség nincs benned, ráadásul túljátszod az agyadat. Sablon fej,sablon alak, beképzelt tekintet... Mondjuk alapból nem értem mi a poén abban,hogy a tükörben,telefonnal fényképezgeted magad és olyan arcot vágsz mint egy kacsa. :D

Szóval szerintem inkább próbálj találni magadnak valami stílust és merj egyedi lenni, úgy sokkal többen felfigyelnek rád, és még talán a fiúknak sem arra kellesz majd hogy egyszer megdugjanak. :)

Én nem ismerlek ,de a képeidből és a viselkedésedből az jött le ,hogy neked teljesen jó ez így ,szóval nem is értem miért kérdezgetsz itt embereket... ja várj ,mégis értem ... azt vártad hogy mindenki áradozik majd hogy milyen bombanő vagy ... nem jött be kiscica ;)

2011. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!