Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jézusom! A volt párom nevét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jézusom! A volt párom nevét mondtam a barátomnak. Mit tegyek hogy több ilyen ne forduljon elő?

Figyelt kérdés

Na eddig is volt olyan hogy elkezdtem a név kezdőbetűit kiejteni majd gyorsan eszembe jutott.Ma viszont teljesen kimondtam az ex párom nevét, szerencsére ő nem hallotta csak az anyukám.

Mit tegyek hogy többé véletlenül se mondjam ki?


2010. okt. 9. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Vagy megtanulod, hogy mi a neved a mostaninak, vagy csak olyannal jossz ossze, akit ugyanugy hivnak, mint az exed, akkor max a vezeteknev lesz mas, de nem kell tulterhelned magad.
2010. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy nem szólitod nevén... Egyébként elsőnél a pont:)
2010. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Adjál nekik azonos beceneveket! Így mindegyiket szólíthatod ugyanúgy.
2010. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bumbi02 ***** válasza:
ne mondd ki többször a nevét az expasidnakés nem fordul ez elő többször,csak nem látom az értelmét a kérdésednek..
2010. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kösd a nevét egy állatnévhez. Bizonyítottan könnyebb így megjegyezni a neveket. pl. Póniló Peti, Antilop Anti. Hajrá, szurkolok neked!
2010. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj igen egészen értelmetlen a kérdés csak hogy én nagyon ideges lettem hogy hogyan mondhattam ki az exem nevét.
2010. okt. 9. 22:28
 7/14 bumbi02 ***** válasza:
akkor köszönjük hogy megosztottad velünk, de ide általába kérdéseket tesznek ki nem hirdetéseket
2010. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Cseréld ki a fejed.Egy másik aggyal talán jobban üzemelsz.


Látjátok,mondtam nektek hogy a nők azt se tudják mit beszélnek.Íme a bizonyíték.

2010. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:O:D:s:)
2010. okt. 9. 22:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még mindig a volt párod akarod megkapni? :D mert ha jó lenne a mostani az ő nevét mondanád... :P
2010. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!