Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Azt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Azt sem akarom hogy totál hülyének nézzen:S

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem. Ismerem látásból, de nem tudom hogy ő ismer e így akár.. Szeretnék vele beszélni, de gőzöm sincs hogy mit írjak neki. Eléggé beképzelt.. najó maradjunk annyiban hogy nem sok agya van és jobban szereti magát bárki másnál. És így elsőre nem tudom miről tudnék vele beszélni.. Nem akarom hogy egyből levágja hogy tetszik, csak szimplán barátkozni akarok.
2011. máj. 18. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a szent lóf.szért akarsz "barátkozni" bárkivel, akinek szerinted nincs agya?! Úgy látom, neked se sok lehet akkor... Talán jó is, ha egymásra találtok. És beszélgetni nem kell, majd dugtok naphosszat.
2011. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
K**** vicces vagy már nem azért:DD Szerintem lazán okosabb vagyok mint te :D
2011. máj. 19. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor használd már a drága agyacskádat, az hogy látásból ismerem szerinted mit jelent?:D Nyilván hogy ezeket csak hallottam róla.. -.-" :D
2011. máj. 19. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik, a nemsok agyú, beképtelt csávó. Ez felettébb érdekes, vagy te vagy az a csaj, aki bevallja, hogy a beképzelt bunkó tetszik neki. Sokan nem vallják be, pedig így van. te bevallod?
2011. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért tetszik mert beképzelt és bunkó... de nem fogom azt mondani hogy á nem tetszik mert ilyen..
2011. máj. 21. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!