Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem! Ellenszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem! Ellenszer?

Figyelt kérdés

Reménytelen szerelemnek van ellenszere? Lábalt már ki belőle valaki könnyen és gyorsan? Olyan idiótának érzem magam. Van egy srác aki nálam jóval fiatalabb. Teljesen oda vagyok érte, mint ha újra tini lennék. Az érzés kölcsönös, de vannak olyan okok ami miatt mind a ketten tudjuk, hogy nem lehet semmi sem közöttünk. Próbáltuk kerülni egymást, de az sem volt jó. Ha látjuk egymást akkor sem jó. Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni???????

Más is van ilyen helyzetben, vagy csak én vagyok ennyire "szerencsés"? Mindenféle tapasztalatot, véleményt és segítséget szívesen fogadok. Előre is köszönöm!


2011. máj. 19. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ellenszer nincs, csinálni sem lehet semmit, az idő mindent megold, kinek hetek, kinek hónapok, van akinek évek...
2011. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap beszélünk a helyzetünkről, de sajnos nem tudunk tenni semmit. Olyan szép és könnyű lenne ha csak ennyi lenne az egész. De azok az átkozott körülmények. Nem olyan könnyű a helyzetünk, mert nálam a kapcsolatomból már van gyerek is. Ez azért bonyolít a helyzeten. A legrosszabb hogy nem akarom megcsalni a páromat de ezek a hülye érzések nem hagynak nyugton. Tudom hogy az időnek gyógyítania kell de ezt most még egyáltalán nem érzem. Sőt, minden perccel jobban és jobban belehabarodok. Nem tudok tenni ellene pedig tényleg próbáltam. Próbáltam a 3 lépés távolságot, akkor azt hogy a szükségesen kívül ne is beszéljek vele, de nem változik a helyzet. Próbált ő is távolságot tartani, de az sem jött össze. Én mindig azt hittem hogy ilyen csak a szappanoperákban van, de hát úgy néz ki hogy nem. Beszélni erről senkivel nem tudok (barátnő) ezért is írtam ide hogy legalább itt kibeszélhetem magam és hátha könnyebb lesz. Annyira jó lenne találni valakit aki ugyan ilyen cipőben jár mint én és akkor legalább ki lehetne beszélni a dolgot. Szerintetek erre legalább van esélyem? Mert most arra hogy kiábrándulok belőle az reménytelennek látszik!:-(
2011. máj. 20. 07:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia,írd le nyugodtan az érzéseidet nekem privátba,mert meghallgatom/elolvasom,én írtam hogy hasonló a helyzetem,csak még ismerkedő fázisban vagyok a gyönyörű hölgyeménnyel
2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 20. 13:01
 15/16 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem menj el mindenképp más munkahelyre,csak így lehet a 3 lépés távolságot tartani.Gondolom,hogy nagyon nehéz lenne munkahelyet váltani de mindenképp próbáld meg!Nem menekülés gyanánt írom!Talán egy másik környezetben nyugisabb lesz a helyzet,és kicsit el tudsz gondolkodni.Nem csak ezen a férfin,hanem úgy az egész életeden.

A másik pedig,el kell döntened,hogy a jelenlegi párkapcsolatodban ha benne akarsz maradni, akkor meg kell mindent tenned annak érdekében, hogy jobb legyen,hátha meg vannak még az érzelmeid jó mélyen a férjen/gyermek apja iránt. Ha ez is befuccsolna,akkor legalább biztos lennél benne,hogy mással kell folytatnod az életed.(nem biztos,hogy a munkahelyen lévő férfival).Szóval szerintem legyen ez az elsődleges, hogy ne abban legyél biztos,hogy érzel más férfi iránt is valamit, hanem hogy a jelenlegi párod iránt fogsz-e még valamit érezni! Neked kell eldöntened,hogy benne maradsz-e egy életen át egy olyan kapcsolatban,ahol valami nem stimmel. Lényeg,hogy mindenre van megoldás.És igen dícséretes,hogy a jelenlegi párod nem akarod megcsalni:) Ez maradjon is így,aztán pedig dönts mielőtt belebetegszel! 23n.

2011. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Éppen az az ijesztő az egészben, hogy a jelenlegi párommal semmi problémánk nincs. Már 15 éve vagyunk együtt. Nem hiszem hogy tudnánk egymás nélkül élni. Nem hittem volna hogy velem ilyen előfordulhat és még is. Soha nem gondoltam volna hogy más férfi iránt tudok ilyen érzéseket táplálni és tessék. Tudom hogy nem lehet és nem is lesz közöttünk semmi csak nehéz elfogadni. Mindent megteszek azért hogy kiverjem a fejemből, de nem megy. Elég egy illat egy tárgy vagy csak egy szó és egyből ő jut az eszembe. Ha nem látom rosszul vagyok, ha ott van boldog vagyok és minden bajt bánatot elfelejtek. elég egy mosoly vagy egy mozdulat és tudom mire gondol és felvidít bármi történt is előtte. Ezért is írtam, hogy reménytelen szerelem. Másik munkahely a mai világban azért nem olyan könnyű, persze nézelődök de itt nem igen dobálóznak a lehetőségekkel.:-(
2011. máj. 22. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!