Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Terhes a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Terhes a barátnője de szeretném őt.

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal egyre több időt töltünk együtt. Legutóbb mikor kiszöktem éjjel nagyon jól éreztük egymást. Teljesen be indult.(Igaz én is) Mind a ketten nagyon leakartunk feküdni a másikkal de nem volt nálunk gumi. Azóta eltelt már lassan egy hét és én ott vagyok hogy még mindig leakarok feküdni vele. A baj az az hogy van neki barátnője aki 2hónapos terhes. Nem akarok neki rosszat, de valahogy ugy érzem csak kihasználna...

Nem tudom mit tegyek. 17 éves fejjel nem tudok igazán józanul gondolkodni. Bennem van az hogy 2 éve nincsen barátom és hiányzik a "törödés". Töle megkaphatnám de nem tudom már azt sem hogy akarja e még vagy sem. Gondolkodtam a barátság+szex dolgon is de ebbe is csak azt látom hogy kihasználnám én őt és ő is engem.


2011. máj. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritka gusztustalanság olyan pasira rámászni akinek komoly barátnője van, ráadásul babával...

És itt most nem arról van szó, hogy ő is akarta - ez megintcsak görénység - hanem hogy te sem állítottad le! Fejezd be és keress szabad fiút magadnak, ha "törődésre" vágysz!!!

2011. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha összejönnétek valószinüleg ugyanezt csinálná veled is ... teherbe rakna és utána meg keresne egy nem terheset amilyen te voltál annak idején
2011. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele, milyen pasi lehet az, aki a 2 hónapos terhes bnőjét csalja. Szted veled miot fog csinálni? Megdug, aztán keres mást.

Ennél undorítóbb embert keresve se találhatnál. De azért magadba is nézhetnél kicsit...

2011. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne mássz bele ilyenbe, ha nem akarsz magadnak egy ribanc jelzőt! Neki gyereke lesz, akinek így lehet, hogy miattad nem lesz normális családja! Az a durva, hogy abból ítélve, amit leírtál nem fogod fel ezeknek a súlyát, az, hogy a fazon is benne lett volna az téged semmi alól nem mentesít!
2011. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
amit mondani tudnék, az az összes előttem szóló summázata. ennyi.
2011. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen rettenetesnek tartom, hogy egyáltalán kiírsz ilyen kérdést... Nincs elég szabad fiú a 18-23 éves korosztályban? De gáz, már ne is haragudj! És Te még szóba állsz vele? Abban a pillanatban el kellett volna hajtanod, mint a szél, ahogy megfogalmazta a "kis vágyait"... Kérd meg, hogy a 2 hónapos terhes barátnőjével élje ki ezen vágyait, akinek a szex-szel még nem lehet semmi gondja. Még nincs is pocija... Hogy örülne szegény, ha tudná, hogy miközben ő a reggeli (vagy egész napos) hányingerrel küzd a dicső partnere kislányokat molesztál... Micsoda egy g**é az a faszi... Te meg térj észhez, anyukád sem lenne büszke rád... :( Tényleg, az ő véleményét miért nem kéred ki?! ... Ugye-ugye, Te is tudod, hogy mi a jó erkölcs, kiskorú...

27 hetes km.

2011. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegény barátnője...:(

Kerüld inkább a pasit, így még marad rá pár % esély, hogy a kisbaba normális családban nő fel. Ezenkívül érdemes egy alapos önvizsgálatot tartanod és magadba nézned.

2011. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!