Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csúnya" fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csúnya" fiúk! Szerintetek miért vagytok csúnyák?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom azt, hogy "...de a nőknél nincs esélye a csúnya fiúknak. ...én is ronda vagyok és nekem sincs senkim... " És ehhez hasonlók. Nem értem, miért mondjátok ezt. Egy csomószor mondjátok nekünk, nőknek, hogy hosszútávon a kisugárzás a lényeg.

Nektek ezt mondta valaki, hogy csúnyák vagytok? Mitől érzitek így?

Egy kíváncsi lány


2011. máj. 21. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Vannak napok, amikor egész jóképűnek látom magam, de valamikor szinte megijedek a saját fejemtől. :-)

Meg, ha próbálkozik a fiú, de legtöbbször csak a legyünk barátok szöveget kapjuk, akkor még inkább csúnyának érzi magát az ember.

2011. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom magamról, hogy csúnya vagyok. De sajnos pozitív tapasztalatom se sok van nők terén, az a kevés ami van az tartja bennem a lelket.

Azért nem csúnyázom le magamat, mert beletörődni nem megoldás, küzdeni kell csak így lehet valamit elérni.

Higgyétek el én is nagyon sokat szenvedtem, de nem állok le, mert nem lehet.

2011. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
belenézek a tükörbe, és megállapítom :D
2011. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak napjaim, amikor azt érzem jól nézek ki, általában olyankor elegánsabban vagyok felöltözve.

Mai napon például kifejezetten sz@rnak érzem magam, mert már gyakoraltilag szakállam van, jó kócos a hajam is, de mégis 2 Nö is megnézett ma elég emberesen a boltban.

2011. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondjátok, hogy ha egy nő ápolt, jó a humora, ha pozitív a kisugárzása, akkor bárkinél lehet esélye. Rátok ez miért ne lenne igaz..? :-)
2011. máj. 21. 19:17
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Azért érzem így, mert nincs 250 ezer forintos Gucci karórám, nem használok 50 ezer forintos D&G parfümöt, és nem járok olyan értékű cuccokban, amik egyszeri összértéke közelíti a Nemzeti Bank elnökének havi bérét.


üdv,

2011. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok csúnya, mert eléggé szabálytalan fogsorom van és úgy alapból sincs helyes arcom. De erről nem tehetek, tehát nem siránkozok miatta, inkább sportolok így legalább a testem jól néz ki. Csak a csajoknak mégis többet számít, hogy helyes pofija legyen valakinek, minthogy atléta teste.
2011. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert ronda a pofám, a tükör nem hazudik.
2011. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

" Mindig azt mondjátok, hogy ha egy nő ápolt, jó a humora, ha pozitív a kisugárzása, akkor bárkinél lehet esélye. Rátok ez miért ne lenne igaz..? :-) "


Azért mert a nők számára fontosabb hogy néz ki a srác arca mint fordítva és ezen nem tudunk változtatni. Születés kérdése. A barátnőkhöz nem lehet beállítani egy "csúnya" sráccal.


Nekem még nem mondták hogy az vagyok, de bőven elég hogy nem sűrűn kapok ajánlatokat úgy hogy a kisujjamat sem mozdítom érte,mint ahogy az ismerőseim többsége. Nem mosolyognak rám az utcán. Igaz, volt már jópár barátnőm, de egyik sem úgy jött össze hogy ránézésre bejöttem neki,hanem sokáig ismerkedtünk. Innen tudom hogy nem nézek ki jól.

2011. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hmm... köszönöm a válaszokat! Érdekelt...

Egyébként attól nem vagy csúnya, hogy nem hordasz drága ruhákat és nem használsz ugyanilyen parfümöt. Te rögtön látod egy nőn, hogy honnan van a ruhája..?

Te pedig hidd el, a szabálytalan fogsor sokkal aranyosabbá teheti az arcot. :) Ismerek pár ilyen fiút... : )

2011. máj. 21. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!