Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csúnya" fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csúnya" fiúk! Szerintetek miért vagytok csúnyák?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom azt, hogy "...de a nőknél nincs esélye a csúnya fiúknak. ...én is ronda vagyok és nekem sincs senkim... " És ehhez hasonlók. Nem értem, miért mondjátok ezt. Egy csomószor mondjátok nekünk, nőknek, hogy hosszútávon a kisugárzás a lényeg.

Nektek ezt mondta valaki, hogy csúnyák vagytok? Mitől érzitek így?

Egy kíváncsi lány


2011. máj. 21. 18:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Egyébként...

"Haverékhoz" be lehet állítani egy "csúnya" nővel..? És azzal sem értek egyet, hogy a nőknek nagyobb az igényük arc terén. Ez szerintem egyénfüggő...

2011. máj. 21. 20:16
 12/18 anonim ***** válasza:
A "haveros" srác vagyok. Igen, beállíthatsz egy "csúnya" lánnyal, a haverjaid úgyis a testét nézik, nem az arcát. És azon lehet változtatni :)
2011. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy vtam h csúnya vok és mondták ha nem tetszek magamnak akk a lányoknak se tetszek hát 1-2 lány mondta h cuki vok azóta vhogy egy kicsit egos lettem és láss csodát rögtön van b.nőm szal csak hajrááá :DDD
2011. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert amióta változni próbáltam, és meg is tettem, azóta sem néz rám az égadta világon senki, még a rem olyan jól kinéző csajok sem. Kereshetem a csajok tekintetét, akkor sem... na onnan... pedig öltözködésileg is nagyon sokat változtam, hajam is, próbáltam növelni az egóm is, visszaverték rendesen. ennyi ezért...
2011. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

100+ ragya az orcámon (megszámoltam :D)

Testtömegindexem szerint már rég éhen kellett volna halnom

Ja, a fogsorom is katasztrófa :D

Nem tudok és nem szoktam mosolygós lenni :D


Nem sok, de épp elég :D


Ja, de van barátnőm *.*

2011. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Chuck ***** válasza:

1.: elmegyek tükör előtt és látom

2.: szimplán "körbenézem" magam

3.: mondták

4.: mert kb 120-on x kg vagyok

5.: 2 méter vagyok

még valami?

18/f

2011. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Engem mindenki csúnyának tart, aki látott már élőben. Soha senki semmi jót nem mondott a külsőmre. Ami nem is csoda, mert:

- kicsi vagyok

- a hajam zsíros, korpás (bármivel mosom) és ritkul

- a fejem nagy és kerek

- a szemem karikás, beesett és semmilyen színű

- a szempillám akkora, h egy lány örülne neki

- az orrom nagy és görbe

- a fülem eláll

- a szám előreáll

- a fogsorom szabálytalan

- a karom vékony

- az ujjaim görbék

- a felsőtestem szintén vékony (nem tudok hízni) és szőrös

- a hátam görbe

- a lábam durván szőrös

Egyéb kérdés? :P

2011. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A füleim elállnak... Minden lány elutasít.. Senkinek sem vagyok az esete.. 21/F
2017. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!