Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb mòdszer arra h tultegyük magunkat valakin?

Figyelt kérdés
Elôre is köszi a vàlaszokat!
2011. máj. 21. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
IGYÁL
2011. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Végiggondolod magadban és eldöntöd, hogy lezárod. Utána pedig újult erővel vagy élvezed a szingli létet, vagy pedig új kapcsolatot keresel.
2011. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
akarni kell szivi
2011. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az ivàs megvolt.=) Nem jött be.

Mår kismiliòszor àtgondoltam, pròbàltam màssal is lenni, ez sem segitet.

2011. máj. 21. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi?
2011. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem megoldás. Szerintem az alkoholhoz a gyenge emberek menekülnek ilyen esetekben. Gondold át, mi és miért történhetett. Tudom, hogy nehéz ezeken elgondolkozni, de érdemes. Sokat lehet belőle tanulni, amit a későbbi párkapcsolataid során hasznosíthatsz. Utána, ha gondolod összegyűjtheted az emlékeidet egy dobozba és tedd el úgy. Én nem dobnám ki, évek múlva jó érzéssel tölthet el, ha megtalálok ilyen dolgokat, lehet, hogy akkor már az egészen mosolyogni fogok, vagy ha nem is mosolyognék, egy új párkapcsolatban nem keseregnék azon, ami régen volt:)

Ezzel nagyjából le lehet zárni a múltat és elkezdeni az életed új fejezetét: járj el a barátaiddal, fedezz fel új dolgokat az életben (kirándulj, új hobbik stb.)

16/L

2011. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
L21
2011. máj. 21. 19:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Én lefeküdtem mással miután szakítottak velem,és azt mégjobban megbántam,így az exem el is felejtettem...
2011. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én azt csináltam, hogy kerestem rá okot, hogy miért utáljam. Szóval megkerestem azokat a dolgokat amiket nem szerettem benne, vagy csak egy-két "jó" húzásra koncentráltam, amiket elkövetett. Aztán máris nem akartam a palit a hátam közepére sem.
2011. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jah, és egy kis vásárlás, néhány szemceruza, vagy egy-két új ruci mindíg felvidított! :DD
2011. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!