Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Epiláljam le a lábam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epiláljam le a lábam vagy ne?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a barátnőim már leepiláltálták és mondjk hogy nekem is lekéne nem olyan erős de félek nem lessz tőle erősebb vagy dúsabb kérlek segítsetek?
2011. máj. 21. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan erős,akkor minek?

13 éves vagy,az ég szerelmére.

2011. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az epilátor hasonló hatású a gyantához, erősebb semmiképp nem lesz, az idő múlásával csak ritkul és puhábbak lesznek a szőrszálak. (tapasztalat)
2011. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
erősebb lesz tőle?
2011. máj. 21. 22:30
 4/11 A kérdező kommentje:
és feketébb lessz?
2011. máj. 21. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Szedesd le, a szőrös láb enyhén kiábrándító dolog. Mondjuk én a gyantát ajánlom, mert nekem az epilálástól benőtt a szőr, pedig figyeltem. Pillanatnyilag most én borotválom, de a lényeg, hogy égne a pofám, ha úgy mennék ki az utcára vagy bárhová, hogy nem szőrtelenítettem előtte. Bár én mindenhonnan szedetem a szőrt, de a láb, hónalj, bikinivonal a minimum, ha már a többit nem is teszi meg valaki, de szerintem kéne mindenképp.
2011. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de fektébb lesz tőle?
2011. máj. 21. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
A borotvától erősebb lesz, az epitől nem.
2011. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem szőke volt, de feketébb lett tőle. Most, hogy borotvára váltottam az lett. Figyelj, ez így normális. Járkálsz szőrös lábbal (közben röhögnek rajtad mások vagy igénytelennek tartanak) vagy leszedeted. 13 évesen simán megteheted. (utolsó voltam)
2011. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagyis utolsó előtti. :)
2011. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle se feketébb, se erősebb. Az első alkalom eléggé fog, de utána fokozatosan egyre kevésbé. Ha csak havonta egyszer szeded le, nyár végére már nem lesz vele gondod :)
2011. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!