Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek udvarolt volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek udvarolt volna ilyen kitartoan, ha csak le akart volna fektetni?

Figyelt kérdés
Eloszor meghivott egy uditore, majd tobbszor lattam, hogy bamul, az egyik bulin enekelt nekem, a hajam dicserte, a ruhaimat, azt mondta, hogy ritka az ilyen csaj, mint en, majd kedveskedett nekem, viccelodott velem, megkinalt sorrel, de nem fogadtam el es akkor azt mondta, hogy nagyon jo, hogy nem iszom, illetve egy olyan 2-3 ora multan elkezdte maszirozni a kezem, majd a kezet a csipomre csusztatta.
2011. máj. 21. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sztem igen... ha 'nappal' is megkeres, akkor nem biztos.. (a leírásból nem tudtam kivenni pontosan)
2011. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ez az egész ugyanazon éjszaka történt, akkor abból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.


De ha csak az az egy éjszaka volt akkor de, csak le akart fektetni. Ha máskor is, és más élethelyzetben is ilyen figyelmes, akkor már bizakodhatsz.

2011. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Póbáld meg ezt fodított helyzetben. Ha te kiszemelnél egy pasit és másznál rá. Ha csak lefeküdnél vele rögtön a szemébe mondanád?
2011. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néhány óra kitartó udvarlást simán megérhet egy lefektetés, szóval szerintem igen.
2011. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hat nappal hivott el uditore, de azt is ugy, hogy az egyik ismerosom kerdezte meg tolem, hogy XY kerdezi, hogy nem mesz a mustangba vele egy uditore.

Amugy "nappal" sokat nez, illetve egyszer megvart a haverjaval, es kerdezett tolunk valamit.

2011. máj. 21. 23:07
 6/9 A kérdező kommentje:
De mint mar mondtam nem egy nap alatt tortentek a dolgok; kedden mar tobbszor eszrevettem, hogy engem nez, majd penteken megint, es vasarnap pedig a buliba odajott hozzam.
2011. máj. 21. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kitartóbban udvarolt valaki, aki még csak lefektetni sem akart, csak nevetni rajtam.
2011. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmet hónapokon át hülyítette egy srác és ő csak lefektetni akarta...de még meg is hívta moziba meg minden, mindezt csak pár cidáért meg hogy lefeküdjön vele bnőm...
2011. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt azért nem nevezném "kitartó udvarlásnak"
2011. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!