Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bókol, hogyha csak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bókol, hogyha csak le akart fektetni?

Figyelt kérdés

Az egyik bulin teljesen rám volt szállva egy srác, akivel csak látásbol ismertük egymást. Bókolgatott nekem, de én olyan arcot vágtam, mint, aki nem hiszi el, hogy komolyan gondolja, amit mond. Majd odaült mellém, simogatta a karjaimat, ekkor egyböl megfogtam a kezét, és elnyomtam; oda hajolt hozzám közel, amire szintén az volt a reakcióm, hogy elnyomtam, majd megfogta a csipőm, én meg szépen megfogtam a kezét, és ellöktem magamtól.

Majd fogtam magam, és otthagytam... Rá kb 2 hónapra megint összefutottunk, és megint bókolt...


2011. júl. 13. 14:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
mert srácból van és a srácok csak szexet akarnak a kivétel meg komoly kapcsolatot de ő nem volt kitétel ezekalapján
2011. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

aztán miér lökted el? :D

am meg ha azt kérdezte volna hogy "b*szunk?" az jobb? :D

2011. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Miért löktem el? Hát engem ne fogdosson már,nem vagyok én rossz r.ibanc, hogy öszefekszek bárkivel...
2011. júl. 13. 14:07
 4/32 anonim ***** válasza:
Azért bókol, mert le akar fektetni, és a sima "hozzádérek és elolvadsz"-taktika nálad nem jött be.
2011. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Amúgy ö már nem srác, ö FÉRFI
2011. júl. 13. 14:07
 6/32 A kérdező kommentje:

-"hozzádérek és elolvadsz"-taktika nálad nem jött be§ű-

ezalatt mit értesz?

2011. júl. 13. 14:08
 7/32 anonim ***** válasza:
hát valahogy neki kell állni a dolognak, nem? neki ez a stílusa. Ha tetszene a pasi, nem lenne gond, ugye?
2011. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Iszoyatosan tetszik, de nem akarom, hogy kihasználjon, ha esetleg csak szexet akar...

Amúgy a bók a nyúlkálás elött volt...

2011. júl. 13. 14:11
 9/32 anonim ***** válasza:
én biztos a képébe vigyorognék és megkérdezném, hogy mit szeretnél? ha szexet, akkor mondhatod, hogy te is, de vagy tud várni pár hónapot, vagy próbálkozzon másnál.
2011. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hát én 2 hónap után se adnám oda magam neki, nem tudhatom, hogyha megkapja, amit akar, akkor nem hagy-e ott rögtön. Én nemvagyok felkészülve egy ilyen csalódásra.
2011. júl. 13. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!