Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha azt mondjátok egy fiúra, hogy aranyos akkor azt vonzónak tartjátok vagy csak egyszerűen egy aranyos "gyereknek"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem is eufemizál minden nő. >_<
2011. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mégis milyen érdekem fűződne ahhoz, hogy ködösítsek? Itt, név nélkül, következmények nélkül...?
2011. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom kinek mi érdeke lenne a ködösítésekből, de olvasd át a válaszokat mégegyszer és figyeld meg melyiket írták csajok.
2011. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdeketekben nem áll ködösíteni, csak egyszerűen képtelenek vagytok az őszinteségre.
2011. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ennyire ellentétes amit a lányok és a fiúk írtak, mert a fiúk 1-2 rossz tapasztalatból általánosítanak. A lányok megmondták, hogy mindkettő lehet, tehát az is, hogy nem vonzó... beismertük. Azért mert nektek csak rossz tapasztalat volt eddig, még nem jelenti azt, hogy az ellenkezője ne fordulhatna elő.


68-as, erre már komolyan nem tudok mit reagálni, de igazából tudom, hogy felesleges is... nem fogok veled elkezdeni vitatkozni arról, hogy már pedig én igenis őszinte vagyok, ezt itt és most úgysem tudnám bizonyítani... de a legkomolyabb jószándékkal javaslom neked, hogy keress fel egy pszichológust, mert tönkre fogod tenni a saját életed ezzel a sok negatív előítélettel, a tornyosuló rosszindulattal és pesszimizmussal.

2011. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pozitív dolog nálam. :)
2013. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!