Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bmxes srácnak bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bmxes srácnak bejön egy csajos lány?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy ezeknek a srácoknak a lazább lányok tetszenek,de azért tetszenek nekik a csinos,magassarkút hordó lányok is?

És kialakulhat kapcsolat így ha tetszenek egymásnak?


2011. máj. 22. 16:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nekem például bejönnek a divatosabb srácok(nemtudom ezt megfogalmazni normálisan:D) és az ilyen laza deszkás,bmxesek is. az kell hogy valami megfogjon benne akkor ugyanez van a srácoknál is?
2011. máj. 22. 16:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Figyi!

A legfontosabb, hogy légy önmagad! Ha te csini típus vagy, akkor ne legyél lezser, laza, csak mert az illető srácnak az ilyen jön be. Egy idő után nem éreznéd jól magad, és ő sem téged szeretne, hanem azt akinek beöltöztél.

Legyél olyan amilyen, ha egymásnak vagytok teremtve, akkor menni fog a dolog.


(No meg, így látatlanban, ismeretlenül megállapítani, hogy valakinek milyen lány jön be... Az kevés támpont, hogy bmx-es a srác...)

2011. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hogy másnak mutatnám magam mert nyilván azért tetszik mert van egy olyan oldalam nekem is:) igaz kisebb arányban:D egyébként ő is tudja hogy milyen vagyok
2011. máj. 22. 18:56
 14/15 anonim válasza:
Én is bmx-ezek, nem vagyok homok, és akit ismerek bmxest egyik se az! És nekem a jól öltözött nőies lányok is nagyon bejönnek, de ez minden mástól is függhet. (:
2011. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hülyébbnél hülyébb emberek... Már elnézést de attól hogy valaki BMX-ezik attól már homár?


Mekkora hülyeség. én is bmx ezek, és itt ahol én "nyomom" itt van pár gyerek aki elég jól csapatja, És egyiksem b.uzi..

2011. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!