Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jó az egyes fiúknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jó az egyes fiúknak, hogy minden buliban más lánnyal fekszenek le?

Figyelt kérdés
Ők így jól érzik magukat, nem vágynak normális kapcsolatra?
2011. máj. 22. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos jó, ha ezt csinálják, különben miért csinálnák?
2011. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az ilyen fiúk általába 15-18 év körüliek vagy esetleg több.. még "értlenek" és csak szórakoznak illetve kiélik magukat, rosszabb esetbe barátaik szemébe akarnak úgymond "nagyok" lenni:D
2011. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer szívesen kipróbálnám ezt az életet. 22F
2011. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most biztosan úgy élik meg, hogy jó nekik. De nincs olyan ember, aki előbb utóbb ne vágyna egy tartós, igazi emberi társra.
2011. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolat? Persze hogy arra vágytam, én voltam a legboldogabb mikor összejött :) Csak végül kedves exem csúnyán átb*szott és a szemembe hazudott többször is... ;)
2011. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó...Bele se gondoltál hogy 15-20 éves srácok nem az "igazit" keresik hanem csak szórakozni akarnak?
2011. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért mert könnyűrévű himringyók...

na az ilyen pasikat szarba se kell nézni mert nemsok mindentr érnek.Aki már megvolt minden lánynak... -.-"

2011. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még szűz vagyok,de így sem vágyok arra,hogy minden buliban más csajt fektessek meg...inkább türelmesen várok amíg a barátnőm is kész lesz a szexre aztán hajrá! :)

17/F

2011. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a természet (evolúció) tízezer évekig azt "parancsolta", hogy minél több nőstényt (nőt) kell megtermékenyíteni, hogy a gének öröklődjenek. Emiatt élet-halál harcokat vívtak (vívnak)a hímek. Most meg aztán itt a társadalom, ami ezt elítéli. Ezért nehéz harcolni az ösztönök ellen.
2012. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!