Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség!? Nagyon zavar.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség!? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Egyszerű 18 éves lány vagyok, régóta van barátom...de annak ellenére hogy folyton egymás kezét fogjuk, megbámulnak az ismerőseink, vagy az utcán az idegenek :( Végignéznek rajtam mintha valami cafka lennék :( Egyáltalán nem rakom ki magam, egyszerű pólóban és farmerban járok, nincs nőies alkatom, inkább vékonyka vagyok, nincs rajtam 5 kiló smink se semmi :( hosszú fekete hajam van, elvileg arányos alkatom és szép arcom...de nem tartom magam jó nőnek és fogalmam sincs hogy mit néz rajtam minden korosztály, de a legrosszabb....fogalmam sincs hogyan reagáljam le, szóljak, nézzek csúnyán vagy ne csináljak semmit?:( Valaki help, a barátomat zavarja a legjobban, nem akarok neki fájdalmat okozni :(
2011. máj. 22. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet nem is rosszindulatból bámulnak..
2011. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg az is lehet hogy azt nézik milyen helyesek vagytok együtt,nem?:) Ha nem azzal a "kedves" nézéssel néznek akkor kérdezd meg egyszer az egyik bámészkodotól hogy mi ennyire érdekes,hátha válaszol.
2011. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar ilyen az egyik bnommel, fogalmam sincs miert. O mondjuk 185 magas en meg 195, de akkor sem ertettem, sokszor csunyan neztek ra...
2011. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne zavartasd magad. :) A barátodnak meg nőhet a mája, hogy olyan csaja van akit mindenki megbámul.
2011. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
csak pasik bámulnak, és kinéznek a karjaiból:(
2011. máj. 22. 22:14
 6/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a barátomat inkább elkeseríti :(
2011. máj. 22. 22:14
 7/14 anonim ***** válasza:
sz@rd már le a másokat, ha neked jó akkor kit érdekel, mit csinálnak mások. A pasid pedig ne szégyelljen téged.
2011. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezen miért keseregsz? Ha bámulnak biztosan egy dekoratív lány vagy, ennek meg csak örülhet a párod. Engem is mindig megnéznek, a barátom meg csak nevet rajta,hogy néha nem is néznek,hanem bámulnak ki az autóból,de hogy ez miért bánthatná azt nem értem.

Nagyon önbizalom hiányos lehet, talán attól tart, hogy elveszíthet téged.

2011. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
így van sajnos, nincs sok önbizalma, én meg félek az emberektől (aminek megvan az oka) :((. azért köszönöm, igyekszem nem foglalkozni vele, és beszélek a barátommal :)
2011. máj. 23. 06:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Valószínű falun laksz és Bözsi néninek szólt Pityu bácsi hogy nézd már hogy járnak itten ketten a lány meg a legíny!
2011. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!