Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? 2 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? 2 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szeretem, de sokszor úgy érzem, hogy ő nem szeret eléggé engem, nem foglalkozik eleget velem, jobbat érdemlek nála.

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején minden nagyon jó volt, de azóta mintha kihűlt volna a dolog.Hozzátartozik a dologhoz, hogy kb 5 kilót híztam, ezt is mindig mondogatja... Szeretek reggelente odabújni hozzá (együtt lakunk). Nem tudom elképzelni, milyen lenne nélküle. De néha azt várom, hogy odajöjjön, megöleljen, elmondja, hogy mennyire szeret, hogy jó neki, hogy vele vagyok. De cserébe csak azt kapom, hogy én milyen buta vagyok (pedig egyetemen tanulok), hogy tudok ilyen hülyeségeket mondani. Van, hogy kérdezek tőle valamit és nem is válaszol... Elvárja, hogy mosogassak, mossak, teregessek, takarítsak. Cserébe semmi köszönet. Volt amikor már olyan nagyon beszólt, hogy ki akartam rakni, de visszakönyörögte magát. Érdemes arra várni, hogy megváltozik, vagy reménytelen a helyzet, ezért szakítsak vele? 18/L
2009. nov. 7. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen elkellene erről beszélgetnetek. Mond el neki mi a baj vele és hogy mit gondolsz. én miután ezeket elmondtam adnék neki 2 hét max 1 hónap "egérutat" hogy megváltozzon. ha nem megy akkor kirakom...
2009. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nőt hogy lehet szeretni? Ne is haragudj,de sztem semmi értelme tuti hogy vannak ezerszer jobb nők is hidd el rá fogsz találni. De ez így nem mehet tovább. Vagy ha mégis szereted, és megakarod tartani, akkor beszélj vele komolyan, ha azt se halgatja meg semmi esély =(
2009. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy: fiatal vagy még 'kikötni'. Kettő (a válasz a kérdésre): már rég un és csak kényelmi szempontból van veled. Keress olyat aki élvezi, hogy veled lehet és tisztel, becsül: tehát aki intellektuálisan egy szinten van és az érdeklődésetek összevág: amivel egyik elmolyol, az nem idegen a másiknak sem/minimum segédkezik. Sok-sok közös pont nélkül ugyanide jut minden kapcsolat.

Amúgy meg ne arra várj, hogy majd mások megbecsülnek, legyen önbecsülésed, pl e kapcsolatból is leszűrheted, te milyen társ vagy. Ha jó/értékes/megbízható, nyilván ennél alább te se add legközelebb.

2009. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megmosolyogtam az írásodat. Ahhoz képest, h egyetemre jársz, tényleg butus vagy, ne haragudj!

Ez a pasi nem szeret téged! Ez egyértelmű, hogy csak azért van veled, hogy csicskának és guminőnek használjon. Most nem gondolod komolyan, hogy ezzel te együtt akarsz maradni????? Hiszen tudod is a választ, hogy kihasznál, mert írtad is! Megaláz, semmibe sem vesz, ez egyértelmű jele annak, hogy minél előbb dobd ki a pi**ába!!!!

Légyszí, kérlek, ne várd meg, míg ő szakít veled, mert talált egy másik csajt!

Hidd el, tapasztalatból beszélek.

Dob*d ki.


De ha akarod próbára is teheted. Kiderül, hogy mennyire imád téged. Ne moss neki, ne takaríts, semmit ne csinálj!!!! Tuti, hogy kiakad és lelép.

Ja és én nem hagynám ingyencselédnek használni magamat.

Ezért vagy "butus". Ő meg röhög a markában.

Ejjj, de jó neki!

N.28

2009. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!