Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen joba van mindenkivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen joba van mindenkivel, vagy minden csajt le akar fektetni?

Figyelt kérdés

Az tortent, hogy nem tudom eldonteni, hogy tenyleg ilyen kedves mindenkivel a srac, vagy nocsabasz. Konkretan arrol lenne szo, hogy az a srac, amelyik nekem tetszik eloszor megkerdezte az egyik csajtol ( aki igencsak konnyuveru), hogy nem akarja vezetni a kocsijat, a csaj pedog beult es vezette; majd egy masik csaj kerdezte tole, hogy nem viszi haza motorral, amire a srac azt mondta, hogy dehogynem (de nem lett belole semmi, mert viccelodtek), majd 2 csaj megkerdezte tole, hogy mehetnek vele, mert a srac is es mindket lany az egyik clubba mentek; vegul pedig utanakialltott az egyik csaj utan, hogy meg jon neki eggyel, amire a csaj megkerdezte, hogy mivel; erre annyi volt a valasz, hogy egy vallomassal, amire a csaj elekzdett kacagni, hogy dehogy jovok...

Legyszives ne irjatok olyat, hogy miert erdekel engem a masik dolga, mert ez a srac udvarolgatott nekem az egyik bulin es szo, mi szo, teljesen ram volt kattanva.


2011. máj. 23. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Az biztos, hogy nem egy észlény a srác. Én egy nőnek se engedném, hogy vezesse a kocsimat.
2011. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szó mi szó, minden csajra rá van kattanva. Szerintem hagyd, mert lesz.ar:D
2011. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, azok nem komoly dolgok. Azok alapján még nem nőcsábász, csak barátkozó típus. Ha más nem szól ellene, nyugodtan közeledj hozzá.
2011. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy az a csaj amelyik beszallt a baratnojevel es amelyiknek mondta hogy jon neki eggyel az ugyanaz a csaj. Szereti a fiukat, de csoknal tovabb nem megy, meg ez a csaj minden fiuval ezt csinalja... Amelyik kerdezte tole, hogy hazaviszi e motorral, az pedig az egyik volt osztalytarsanak a sogornoje.
2011. máj. 23. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő Nagy Alekosz, és ezt az RTL Klubbon láttad. Ellenben én sem engedném hogy vezesse a verdámat:D
2011. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd mert elég könnyűvérűnek látszik.Az ilyen pasikkal meg nem kell foglalkozni.de ha akarod szerintem te is megkaphatod.
2011. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!