Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megkérdezel egy csajt, hogy milyen pasi kell neki, ezeket hallod: kedves, aranyos, figyelmes, mégis minden jó csaj mellett valami parasztarcú bunkó virít?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok véleményét várom egyaránt várom.
2011. máj. 23. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert igazából azt akarjuk, hogy legyen önbizalma, magabiztos legyen és védjen meg (még ha nem is kell semmitől-ezek ösztönök) és mellette jó, ha nem bunkó, hanem aranyos, kedves. Na ilyenből pasiból nincs sok... :/
2011. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 24. 15:28
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
a bunkóságot kompenzálja a pénz a csajoknál :D
2011. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy a bunkóságot kompenzálja a pénz, én inkább lennék együtt egy rendes pasival szegényen, mint egy elviselhetetlen bunkóval, aki gazdag, és ezzel szerintem az emberek többsége is így van. Ezek az érdekházasságok, érdekkapcsolatok sosem hosszú életűek.
2011. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rohadtjó, hogy ezt írod, de manapság tényleg mindenki a pénzre hajt. Annyi a tömegribanc fotelp1csa, hogy hihetetlen.
2011. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!