Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok segítségét várom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítségét várom. Hogyan felejtsem el? 'Megszerettem' egy hirességet.

Figyelt kérdés

A csillag születikből nagyon megtetszett az egyik fiú, minden nap rá gondok, netem nézem a képeit, és mikor rá gondolok összeszorul a gyomrom, és a torkomban érzem a szivem, azért mert tudom h csak álmodozhatok róla, ugysem lehet semmi.

És olyan rossz, mindig z van mikor rá gondolok....nem tudom hogy miért van igy, és el szeretném felejteni, de nem tudom, ésminden szombaton látom, és gyönyörködöm benne, és...

Lányok segítsetek, hogyan felejtsem el, vagy mit tegyek? Szeretnék vele találkozni, meg minden, de olyan lehetetlennek tűnik. Veletek volt ilyen? Hogyan lépjek túl ezen? Várom a rendes válaszokat..:(


2011. máj. 23. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

még nem annyira híres szerintem addig van esélyed:D

Ha van facebook-ja vagy valami közösségi oldalon fent van akkor jelöld be,levelezz vele és említsd meg a talit.

Esetleg ha ott tartottok és úgy érzed,mond el neki az érzéseidet:) vagy írd le.

2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezen mindenki átesik! Én is rengeteg hírességbe "szerettem bele", sőt, beépítettem őket a képzeletbeli világomba. Ez az álmodozás az élet része. Gondolj rá nyugodtan, és ne arra, hogy mennyire lehetetlen a dolog. Csak élvezd, hogy tetszik. Ha megismersz valakit, akibe valóba szerelmes leszel, átveszi majd a helyét, nem kell elfelejtened ;)
2011. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Ádám?:) Nekem Gomes jön be, pedig lány vagyok..ez meg méggázabb..
2011. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó, dettó....
2011. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Komoly? Azt hittem, csak én vagyok ilyen "beteg". De valahogy lenyűgöz, amit csinál, ahogyan csinálja és bár nem vagyok leszbi, de szerintem Ő az, és ha rámmozdulna, hagynám magam.
2011. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gomeztől énis kész vagyok :D pedig énis lány vagyok :D

amúúgy... nem gáz ez ha tetszik neked egy-egy híresség :D nekem is vannak/voltak ilyen időszakaim... néha ha unatkozok akkor jól esik képeket nézegetni 1-1 énekesről :D

2011. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most már én is örülök hogy nem én vagyok az egyetlen aki így van ezzel..érdekes jelenség az biztosXD Nekem valahogy bejönnek a hasonlóan fiús lányok pedig nem vagyok én se leszbi..ilyenkor kezdek félni magamtól is
2011. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát sztem keress magadnak egy pasit :)
2011. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Facebookon van 'hivatalos rajongói ' oldala, de azon nem ő van fent, és akkor a leveleket sem ő kapja meg, nem fogja látni, vagy igen?
2011. máj. 24. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!